Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo         

Balící potřeby pro zabalení dárků a balící služba

Abychom Vám ještě více zpříjemnili a zjednodušili nakupování dárků, připravili jsme pro vás sekci Dárkové příslušenství. V této sekci naleznete balicí papír, rozety a jmenovky s vánoční tematikou. Jednoduše si tak můžete nakoupit balící potřeby rovnou s dárky a ušetřit tak čas i peníze. Navíc nabízíme také balící službu, kdy Vám za malý poplatek zabalíme jeden, nebo třeba i všechny dárky. Tak využijte našich originálních dárků a profesionálních služeb, díky kterým nepoznáte stres, spěch a nervozitu při nakupování dárků.balicí papíry

Prozatím nabízíme tři druhy vánočního dárkového papíru, všechny jsou vysoce kvalitní s lesklým a kvalitně natištěným potiskem. Díky tomu dostanou vaše dárky přesně tu pravou vánoční atmosféru, která je pod stromečkem potřeba.


Ozdobné rozetyJako doplňky pro ozdobení dárků nabízíme rozety v různých velikostech i barvách. Můžete si tak vybrat barvu i velikost, která vám bude vyhovovat nejlépe. Dalším doplňkem pro ozdobení dárků jsou jmenovky, které prodáváme v sadě po pěti kusech. Na dárky tak můžete napsat nejen jméno obdarované osoby, ale také přání nebo vzkaz, což jistě každý ocení.


Služba – Zabalení dárků

V případě, že budete chtít využít našich kompletních služeb a dárky budete chtít rovnou zabalit, stačí si zvolit balící papír, kterým budete chtít dárek (nebo dárky) zabalit. Službu si koupíte tolikrát, kolik budete chtít zabalit dárků a jakékoli starosti a práce ohledně dárků vám zcela odpadne.

Do budoucna plánujeme rozšíření sekce Dárkové příslušenství o další druhy balících papírů a další drobnosti, kterými budete moci své dárky pěkně ozdobit.

 

PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNÝ NÁKUP

Tým AZ-Dárky.cz