Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo         

Další dva originální dárky

Přidali jsme další dva originální dárky

Náš sortiment jsme znovu doplnili o dva velice originální dárky. První dárek je možné věnovat každému kdo má koupelnu se sprchou a ten druhý je určen především pro ženy. Věříme, že si oba tyto dárky zamilujete a víme, že svým majitelům budou dlouho a dobře sloužit.


Svítící sprcha

První originální dárek jsme zařadili do sortimentu po vzoru svítícíchkohoutků, které mají velký úspěch. Jedná se o svítící sprchu, tedy o sprchovou hlavici, která svítí při průtoku vody. Každé sprchování s touto sprchou tak bude zábava a to nejen pro děti, ale určitě i pro dospělé. Navíc sprcha mění barvy podle toho, jakou teplotu má voda a tak se Vám již nestane, abyste vlezli do proudu studené nebo vařící vody. Jako dárek je možné tuto super vychytávku věnovat jednotlivci, páru nebo i celé rodině. Každý bude z této sprchy nadšený a sprchování se stane zábavou dne!

 

Deštník ve tvaru srdce

Přestože je možné věnovat někomu deštník jako dárek (v případě že se mu třeba ten starý pokazil), tak se jedná o jednoduchý dárek, který moc nepotěší. Proto jsme mezi naše originální dárky zařadili deštník, který můžete s velkým úspěchem použít jako dárek pro ženu. A to i v případě, když má dotyčná deset naprosto nových deštníků. Zaručeně bude mít z našeho deštníku ohromnou radost! Náš deštník je totiž ve tvaru srdíčka a má červenou barvu. Pokud jej žena dostane jako dárek z lásky od svého přítele, partnera nebo manžela, bude jej s hrdostí nosit kamkoli. A na deštivé a zamračené počasí se bude těšit jenom proto, aby se světu mohla ukázat v krásném a originálním deštníku od svého miláčka!