Další dva originální dárky

Přidali jsme další dva originální dárky

Náš sortiment jsme znovu doplnili o dva velice originální dárky. První dárek je možné věnovat každému kdo má koupelnu se sprchou a ten druhý je určen především pro ženy. Věříme, že si oba tyto dárky zamilujete a víme, že svým majitelům budou dlouho a dobře sloužit.


Svítící sprcha

První originální dárek jsme zařadili do sortimentu po vzoru svítícíchkohoutků, které mají velký úspěch. Jedná se o svítící sprchu, tedy o sprchovou hlavici, která svítí při průtoku vody. Každé sprchování s touto sprchou tak bude zábava a to nejen pro děti, ale určitě i pro dospělé. Navíc sprcha mění barvy podle toho, jakou teplotu má voda a tak se Vám již nestane, abyste vlezli do proudu studené nebo vařící vody. Jako dárek je možné tuto super vychytávku věnovat jednotlivci, páru nebo i celé rodině. Každý bude z této sprchy nadšený a sprchování se stane zábavou dne!

 

Deštník ve tvaru srdce

Přestože je možné věnovat někomu deštník jako dárek (v případě že se mu třeba ten starý pokazil), tak se jedná o jednoduchý dárek, který moc nepotěší. Proto jsme mezi naše originální dárky zařadili deštník, který můžete s velkým úspěchem použít jako dárek pro ženu. A to i v případě, když má dotyčná deset naprosto nových deštníků. Zaručeně bude mít z našeho deštníku ohromnou radost! Náš deštník je totiž ve tvaru srdíčka a má červenou barvu. Pokud jej žena dostane jako dárek z lásky od svého přítele, partnera nebo manžela, bude jej s hrdostí nosit kamkoli. A na deštivé a zamračené počasí se bude těšit jenom proto, aby se světu mohla ukázat v krásném a originálním deštníku od svého miláčka!