Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo         

Další originální dárky

Přidali jsme další originální dárky

Neustále rozšiřujeme sortiment tak, aby uspokojil každého návštěvníka našeho internetového obchodu. Přitom také stále dodržujeme zásadu, že naše dárky musí být něčím zajímavé, netradiční a na rozdíl od klasických dárků také originální. Nyní jsme přidali, další čtyři dárky, které zaručeně zaujmou a udělají radost.


Řasy na auto
řasy na auto

Prvním přidaným dárkem jsou řasy na auto, které dodají Vašemu vozidlu zcela nový a nevídaný vzhled. Řasy na auto jsou ideální pro všechny typy vozidel. Stačí řasy nalepit nad světlomety (případně natočit) a Vaše auto již nepůjde přehlédnout.


Placatka na klíče

placatka přívěšekKaždý občas pronese větu – „Dal bych si panáka“. Je to většinou v situacích, kdy se stane něco nepředvídatelného a vždy je to v situaci, kdy žádný panák po ruce není. Ovšem s naší placatkou na klíče se Vám něco takového již nestane. Placatka je totiž dost malá na to, aby se mohla nosit třeba na klíčích ale dost velká na to, aby se do ní vlezl panák jakéhokoli oblíbeného pití.


Plazma koule
plazma koule

Tento originální dárek je v podstatě dekorační předmět, který v sobě spoutává sílu blesků a navíc Vám umožňuje je kontrolovat. Krásná a zajímavá podívaná Vás donutí žasnout nad tímto dárkem, který se hodí do každého bytu, jako netradiční doplněk.

 


Sada na čokoládovou masáž
čokoládová masáž

Každý milovník čokolády jistě touží po tom být masírován čokoládou a unášet se její vůní. Naše sada Vám toto vše splní, protože obsahuje nejen speciální masážní čokoládový krém, ale také svíčky a vonné tyčinky s nádhernou vůní čokolády.

 

 

 

 

PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNÝ NÁKUP

Váš tým AZ-Dárky.cz