Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo         

Další originální dárky v sortimentu

Znovu jsme rozšířili sortiment naší nabídky originálními dárky, které si zajisté najdou své místo mezi zajímavými dárky. Oba dárky jsou velmi praktické a jak už je u našich dárků zvykem, mají něco navíc. Pevně věříme, že vám nově naskladněné dárky udělají radost, ať je již koupíte sobě, nebo někomu jinému. Naše originální dárky mají tendence dělat radost za všech okolností a ani následující dva dárky jistě nebudou výjimkou.

Multifunkční svítilna 8v1Multifunkční svítilna

Prvním dárkem je multifunkční svítilna, které mimo svítící funkce obsahuje také řadu nářadí a nástrojů určených pro nenadálé a krizové situace. Tento nástroj tak uvítají všichni, kteří jsou vždy rádi připraveni na nejhorší a lidé. Pokud znáte někoho, kdo se nesvěřuje do rukou osudu, ale aktivně se na vše připravuje a pečlivě plánuje, pak jste našli člověka, který tento originální dárek velice ocení. Multifunkční svítilnu zkrátka uvítá každý, kdo se může do krizové situace dostat. Zejména se jedná o řidiče a cyklisty. Ovšem i doma, nebo v kanceláři můžete využít komfortu multifunkční svítilny, která nabízí celkem osm různých funkcí. Více se o funkcích dočtete u samotného produktu.

Deka s rukávy

Deka s rukávy

Další originální dárek zařazený do naší nabídky potěší všechny, kteří mají rádi teplo, klid a pohodu. Pokud mezi tyto lidi, kteří si umí vychutnávat život i v obýváku patříte i vy, pak je tento dárek – Deka s rukávy určen právě pro vás. Deka s rukávy je totiž vynikající vychytávka, která je velmi jednoduchá, ale vysoce účinná. Jedná se skutečně pouze o deku, která má navíc dva rukávy na ruce. Zřejmá výhoda z tohoto plynoucí spočívá v tom, že se můžete zabalit do tepla deky a přitom používat nadále ruce, jako byste deku vůbec neměli. Deka s rukávy je tak jednoduchá a praktická, až je téměř geniální. Každý, kdo ji vyzkouší, si ji nemůže vynachválit! Objevte i vy komfort a pohodlí této úžasné deky a využijte jí také jako skvělý originální dárek pro vaše blízké.

 

PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNÝ NÁKUP

Tým AZ-Dárky.cz