DÁREK KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE

Asi úplně každý rád dostává dárky a to z mnoha důvodů. Konec konců taky díky této univerzální pravdě funguje náš eshop, který se na originální dárky specializuje. A přestože u nás lidé nakupují zajímavé a netradiční věci pouze pro sebe – tedy nikoli jako dárky, většina zákazníku u nás nakupuje, protože chce udělat někomu radost.

Tento fakt jsme zvažovali při otázce – jak udělat zákazníkům nákup u nás co nejpříjemnější? Odpověď byla nakonec mnohem jednodušší, než by kdokoli čekal. Oplatit zákazníkům jejich štědrost také dárkem. Vybrali jsme tedy dva produkty z naší nabídky (jeden pro menší objednávky a jeden pro větší objednávky), které bychom mohli jako dárek s objednávkami posílat. Oba dárky jsou praktické a téměř každý je využije.

Řešili jsme také otázku, zdali zákazníkům sdělit jaký dárek dostanou. Nakonec jsme ale zvolili variantu překvapení, která prostě a jednoduše k předávání dárků patří. Je tak sice možné, že bude nějaký zákazník zklamaný, že dárek není zcela podle jeho představ, ale tak už to s dárky chodí, že se ne vždy člověk správně trefí. My jsme ale přesvědčeni, že i drobnost k objednávce zcela zdarma potěší a to je náš hlavní a jediný cíl celého tohoto programu.

Doufáme tedy, že vás tato novinka potěší a vaše nakupování u nás tak bude zase o něco příjemnější.

 

PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNÝ NÁKUP ORIGINÁLNÍCH DÁRKŮ

Tým AZ-Dárky.cz