Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo         

DÁREK KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE

Asi úplně každý rád dostává dárky a to z mnoha důvodů. Konec konců taky díky této univerzální pravdě funguje náš eshop, který se na originální dárky specializuje. A přestože u nás lidé nakupují zajímavé a netradiční věci pouze pro sebe – tedy nikoli jako dárky, většina zákazníku u nás nakupuje, protože chce udělat někomu radost.

Tento fakt jsme zvažovali při otázce – jak udělat zákazníkům nákup u nás co nejpříjemnější? Odpověď byla nakonec mnohem jednodušší, než by kdokoli čekal. Oplatit zákazníkům jejich štědrost také dárkem. Vybrali jsme tedy dva produkty z naší nabídky (jeden pro menší objednávky a jeden pro větší objednávky), které bychom mohli jako dárek s objednávkami posílat. Oba dárky jsou praktické a téměř každý je využije.

Řešili jsme také otázku, zdali zákazníkům sdělit jaký dárek dostanou. Nakonec jsme ale zvolili variantu překvapení, která prostě a jednoduše k předávání dárků patří. Je tak sice možné, že bude nějaký zákazník zklamaný, že dárek není zcela podle jeho představ, ale tak už to s dárky chodí, že se ne vždy člověk správně trefí. My jsme ale přesvědčeni, že i drobnost k objednávce zcela zdarma potěší a to je náš hlavní a jediný cíl celého tohoto programu.

Doufáme tedy, že vás tato novinka potěší a vaše nakupování u nás tak bude zase o něco příjemnější.

 

PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNÝ NÁKUP ORIGINÁLNÍCH DÁRKŮ

Tým AZ-Dárky.cz