Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo         

Originální dárky pro každého muže

V našem eshopu ctíme pravidlo, že dárky pro muže musí být zajímavé, vtipné, praktické a hlavně originální. To jsou totiž vlastnosti, které muži u dárků skutečně ocení. Pokud muž dostane něco, čím se bude moci pochlubit svým kamarádům a navíc to bude moci k něčemu použít, uděláte mu opravdu velkou radost. A právě takovéto originální dárky pro muže pro Vás máme připraveny. Dárky pro muže v naší nabídce vybírají a testují muži, takže si můžete být jisti, že každým dárkem od nás muže skutečně potěšíte.

Pro lepší výběr dárků jsou dárky pro muže rozčleněny do několika kategorií, které vycházejí z hlavní kategorie s názvem Dárky pro muže. Nicméně některé dárky nabízíme ve více variantách, ale kvůli přehlednosti je v kategoriích vybrán pouze příklad tohoto dárku. Například Eko láhev VAPUR nabízíme v několika barvách, ale v kategorii Dárky pro muže najdete barvu jenom jednu. Pokud se tedy chcete podívat, jestli existuje více variant dárku, který Vás zaujal, podívejte se pod popis výrobku, kde buď budou zobrazeny jiné varianty, nebo ne.

Hlavní kategorie:

DÁRKY PRO MUŽE

V této kategorii najdete originální dárky, které by jistě ocenil každý muž. Dárky z této kategorie se dají použít k narozeninám, svátkům, na výročí nebo jako dárky k Vánocům.


Podkategorie:

Dárek pro tatínka

Dárky pro tatínka jsou v naši nabídce vybírány tak, aby udělaly radost a navíc aby byly schopné ukázat, co ke svému tatínkovi cítíte a jak o něm smýšlíte. Dárek pro tatínka by měl říci, že svého otce respektujete, mate jej rádi a naše dárky to zaručeně zvládnou na jedničku.

Dárek pro manžela

Dárek pro manžela mívá většinou dvojí charakter, buď je to dárek vyjadřující lásku a úctu nebo je to dárek vtipný a zajímavý. V manželství se jistě najde spousta příležitostí pro předání obou typů. A právě proto, jsme pro Vás nachystali v nabídce dárků pro manžela dárky vtipné i dárky z lásky.

Dárek pro přítele

Přestože je přítel mnohdy neocenitelnou osobou v našem životě, dárky pro něj by měly být spíše zajímavé a originální. Každý přítel nejlépe ocení zajímavý dárek a Vaši snahu, kterou jste projevili při jeho hledání.

Dárek pro bratra

Při hledání dárku pro bratra zapomeňte na vážné dárky. Zde dostáváte prostor pro zajímavé a originální dárky, které jsme pro Vás také v této kategorii nachystali. Mimo to Váš bratr jistě ocení dárky praktické, které na vás v kategorii Dárek pro bratra čekají také.

Dárek pro dědu

Dárek pro dědu, by měl být brán velmi vážně. Starší člověk velmi oceňuje úctu a respekt, zvláště od mladších členů své rodiny. Proto jsme pro vás v kategorii Dárek pro dědu připravili zajímavé a elegantní dárky, které zaručeně potěší.


Příklady originálních dárků pro muže


Drsný hrnek

Drsný hrnek je úplně normální hrnek až na dvě věci. Jednak je objemově větší a tím vhodnější pro muže než obyčejný hrníček a hlavně má naprosto originální ouško ve tvaru boxera. Ženy tento upgrade zřejmě nepochopí, ale každý muž, který se z drsného hrnku jednou napil, by ho chtěl mít doma. Jedná se o vtipný, originální a praktický dárek, který vážně potěší každého muže – a o to přece jde! Hrnek nabízíme ve dvou variantách: Drsný hrnek a Drsný hrnek zlatý

 

Placatka s kalíšky
Placatka s kalíšky, kterou nabízíme je především dárek praktický. Uvítají jej především akční muži, kteří chodí po horách, sjíždí řeky anebo jen rádi táboří. Všechny tyto činnosti dělá muž proto, že ho prostě baví a k zábavě alespoň trocha alkoholu patří. Díky kalíškům je navíc možné, podělit se o kvalitní nápoj s kamarády, což se třeba v mrazivé zimě jistě hodí.
Chladící půllitr

Chladící půllitr naprosto skvělá vychytávka zejména pro horké letní dny a to nejen pro muže. Tento půllitr má totiž dvojité stěny, ve kterých je speciální chladící gel. Není zde třeba jakýchkoli zdlouhavých procedur. Gel stačí zmrazit v mrazničce a poté si již můžete vychutnávat jakýkoli nápoj ledově svěží. Prostě originální dárek pro muže jak se patří!

 

Ale nemyslete si zase, že zde máme pouze originální dárky pro muže, ze kterých se dá jen pít! Nabízíme i spoustu dalších zajímavých a netradičních dárků, kterými muže skutečně potěšíte. Stačí navštívit sekci: Dárky pro muže Případně můžete zavítat do jednotlivých sekcí výše jmenovaných, kde naleznete dárky přímo podle vztahu, který s daným mužem máte.