Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo         

Originální dárky pro muže podle příležitosti

Samozřejmě je velice pěkné, pokud dáte dárek někomu jen tak – abyste mu udělali radost. Nicméně existuje spousta významných událostí, při kterých se přímo dárky očekávají. Každá tato událost má ale svá specifika a dárky se u každé takovéto události liší. Nejde sice o nějaké zásadní rozdíly v dárcích a samozřejmě můžete na každou událost donést stejný dárek, ale pro maximální využití potenciálu, které originální dárky mají, je vhodné se řídit určitými pravidly. Zejména potom dárky pro muže, které se správně vyberou, udělají zaručeně nadstandardní radost! Nabízíme Vám tedy čtyři hlavní události, ke kterým budete potřebovat dárky pro muže. Doufáme, že Vám následující řádky s výběrem dárku pomůžou.


Dárky pro muže k narozeninám

Narozeniny jsou vlastně výročí příchodu na tento svět a drtivá většina lidí toto výročí oslavuje. Narozeniny jsou také významné tím, že se k aktuálnímu věku připočte jeden celý rok, který jste právě prožili. A mimo oslavu a oficiální zestárnutí se s narozeninami neodmyslitelně spojují dárky. Vzhledem k tomu, že se jedná o poměrně významnou událost, očekává se, že i dárky budou poměrně hodnotné. Není sice nutné utrácet za dárky pro muže k narozeninám tisíce korun, ale dárek by měl mít hodnotu pro samotného muže. To znamená, že by jej měl dárek zaujmout, překvapit, do jisté míry i pobavit a hlavně, to musí být dárek, který k něčemu je. Vhodné dárky jsou taky takové, které mu budou kamarádi závidět, protože si bude připadat výjimečný.

Vhodné dárky pro muže k narozeninám:

Smajlík do auta

Chladící půllitr

Placatka s kalíšky

Lasový držák na víno

Další dárky pro muže

 

Dárky pro muže k svátku

Svátek je oslava jména, které muž hrdě používá, ale nejedná se o nějak zvlášť zásadní událost. Spoustě mužů postačí ústní nebo písemné blahopřání a více to neřeší. Nicméně zejména blízké osoby (rodina) by měli koupit oslavenci alespoň nějakou drobnost, která by jej potěšila. Zároveň je ale samozřejmě naprosto zbytečné vyhazovat peníze za keramické lapače prachu nebo drobnosti, které muž nikdy nevyužije. I za pár korun se dá koupit originální dárek, který potěší, zaujme a hlavně svému majiteli poslouží!

Vhodné dárky pro muže k svátku:

Teleskopický panák

Otvírák na prst

Přívěšek na klíče placatka

Divoké magnety

Pomůcka na masáž hlavy

Další dárky pro muže

 

Dárky pro muže k Vánocům

Vánoce se od ostatních událostí liší především v tom, že se jedná o událost hromadnou a dárky nedostává jen jeden člověk. Dárky si dávají navzájem celé rodiny, přátelé i třeba kolegové. Další odlišnost spočívá v tom, že zejména v rodině, se jednomu člověku kupuje více než jeden dárek. Většinou se jedná o jeden hlavní a dva nebo tři vedlejší dárky. Významově se tak jedná o největší událost předávání dárků, která se každý rok opakuje. Tomu by také měly odpovídat dárky pro muže, které by měly být významné a hodnotné. I zde ovšem platí, že cena dárku, nevystihuje vždy samotnou hodnotu, kterou by dárek pro muže mohl mít. Každý muž v tomto případě ocení dárky, které by si sám nekoupil, a přesto se mu líbí a moc by si je přál.

Vhodné dárky pro muže k Vánocům:

Drsný hrnek

Řetězový držák na víno

Svítící panákové domino

Svítící sprcha

Alkoholová věž

Další dárky pro muže

 

Dárky pro muže z lásky

Za každý rok se sejde hned několik událostí, kdy je vhodné dát muži dárek z lásky. Může se jednat o výročí vztahu, výročí svatby, Valentýna, 1. Máj a spousta dalších osobních událostí. Dárek z lásky pro muže je ale docela oříšek, tedy pokud chceme, aby se mu dárek skutečně líbil. Dárky z lásky se vybírají mnohem lépe pro ženy, ale i v tomto případě Vám samozřejmě poradíme. Muži mají lásku spojenou více s fyzikou oblastí než psychickou a je tedy třeba podle toho také vybírat dárky. Za ideální dárky z lásky pro muže se tak považují dárky, které může používat se svou partnerkou.

Ideální dárky pro muže z lásky:

Sada na čokoládovou masáž

Horké lávové kameny

Čokoládová barva na tělo

Lampiony přání

Další dárky pro muže