Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo         

Originální dárky pro muže podle jeho zájmů

I když potřebujete dárek pro muže, kterého dobře znáte, není to záruka toho, že mu vyberete vhodný dárek podle jeho zájmů. Každý muž má nějaké zájmy a koníčky, kterým se rád věnuje a dárky, které by byly inspirovány jeho zájmy, by jistě uvítal. Ovšem pokud se zrovna nepohybujete ve stejných oblastech zájmu, bývá velmi problematické vybrat správně dárky pro muže. Následující řádky by Vám měly výběr trochu ulehčit a pomoci Vám vybrat originální dárky, které potěší.

 

Dárky pro muže - sportovce

Skládací láhev Skládací láhev
Skládací láhev, kterou můžete vzít všude sebou je pro sportovce jako stvořená. Zajistí dodržování pitného režimu a přitom nezabere téměř žádné místo.
Horké lávové kameny Horké lávové kameny
Masáž nebo také relaxaci pomoci horkých lávových kamenů ocení jistě každý sportovec po podaném sportovním výkonu. Regenerace těla i ducha je ve sportu velice důležitá.

 

Dárky pro muže - turisty

Placatka s kalíšky Placatka s kalíšky
Každý muž, který rád chodí do hor na výpravy, provozuje turistiku nebo s kamarády přespává pod širákem, ocení, když si bude moci loknout něčeho ostřejšího.


Tajný zásobník peněz Tajný zásobník peněz
Tato skvělá vychytávka může ušetřit každému muži spoustu problémů. Tajná zásobárna peněz, která je navíc i vodotěsná je spolehlivá sázka na jistotu.

 

Dárky pro muže - rodinný typ

Řetězový držák na víno Řetězový držák na víno
Zkrášlit byt originálním designovým prvkem není díky našemu eshopu zase tak složité. Řetězový držák na víno udělá radost a zaujme v každém moderním bytě.


Foto hodiny

Foto hodiny
Pokud muž dýchá a žije pro svou rodinu, bude určitě velmi mile překvapen a potěšen, pokud obdrží tyto originální hodiny s fotkami své rodiny.

 

Dárky pro muže - společenský typ

Panákové domino Panákové domino
Panákové domino na každé akci zazáří a to jako obrazně tak doslova. S touto netradiční vychytávkou budou Vaše akce vždy ty nejlepší!


Teleskopický panák Teleskopický panák
Díky této vychytávce již nikdy nebudete hledat štamprli doma ani nikde jinde. Skládací panák Vám umožní přiťuknout si s přáteli kdekoli a kdykoli!

 

Dárky pro muže - drsňáky

Drsný hrnek Drsný hrnek
Pro každého muže, který není žádný střízlík je drsný hrnek konečně pořádná nádoba na pití. Drsný hrnek dá každému muži skvělý pocit při pití, který si zaslouží.


Panák lebka Panák lebka

Skoncujte s nudnými panáky, které má každý! Náš panák ve tvaru lebky je určen pro všechny drsné muže, milovníky dobrého alkoholu a zajímavých vychytávek.

Dárek pro muže - milovníky aut

Smajlík do auta Smajlík do auta
Pro automobilové nadšence a aktivní řidiče nabízíme tento naprosto skvělý dárek, kterým můžete ventilovat své emoce bezpečně a adekvátně.

 

Dárky pro muže - vtipálky

Toaletní papír 100 Dolarů Toaletní papír 100 Dolarů
Toaletní papír s potiskem bankovek je velmi vtipný dárek ať již chcete poukázat na to, že má dotyčný peněz hodně nebo málo. 100% všechny přítomné pobaví!


Hřeben pistole Hřeben pistole
Proč se česat nudným hřebenem, když můžete použít stylový hřeben ve tvaru pistole. Navíc tak budete každé ráno vypadat jako sebevrah, což může přivádět různé komické situace.

 

Dárky pro muže - koumáky

Hlavolamy Hlavolamy
Hlavolamy, které nabízíme, potrápí každého koumáka a umožní dokázat ostatním i sobě, že máte na to, abyste hlavolam vyluštili.


Alkoholová věž Alkoholová věž
Tato společenská hra nad osmnáct let prověří logické myšlení i pevnou ruku. Po několika prohrách Vás navíc čeká kopec zábavy!

 

PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNÝ NÁKUP

Váš tým AZ-Dárky.cz