Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo         

Tipy na originální dárky pro muže

Pokud právě sháníte nějaký pěkný dárek pro muže, určitě se podívejte na naše tipy, které jsme pro vás připravili. Naše dárky totiž skutečně umí potěšit a navíc má každý náš dárek nějakou přidanou hodnotu, což z nich dělá dárky originální. Nikdo totiž nechce dávat dárky, které obdarovaný nakonec vyhodí, nebo někam založí a nikdy více nepoužije. Takové dárky není třeba vybírat, ty se dají koupit i v trafice. Naše dárky jsou naproti tomu vždy něčím zajímavé a obdarovaného vždy zaujmou. Podívejte se tedy na naše tipy na originální dárky pro muže. Určitě si nějaký vyberete a díky našim cenám také pořídíte.

Jako první originální dárek pro muže bychom vám rádi představili úžasnou designovou vychytávku do bytu, kterou každý muž náležitě ocení a radostně uvítá. Po staletí se totiž muži učili šermovat a mečovat, aby přežili a ochránili své rodiny a majetek. Proto i dnes cítí každý muž zvláštní pocit při pohledu na pěkný meč. A díky našemu prvnímu tipu, můžete svého muže potěšit naprosto originálním provedením japonského meče - katany.

Držák na knihy katana

Držák na knihy Katana

Jedná se o klasický držák na knihy, které se v domácnostech běžně používají pro držení knih na policích, stolcích a komodách. Tento držák ale vyvolává naprosto skvělou iluzi, že jsou knihy probodnuty katanou a proto tak pěkně drží pohromadě. Jako dárek do bytu pro muže, je to přesně ta vychytávka, kterou hledáte.

Další originální dárek je vhodný jen a pouze pro muže, kteří chtějí, aby žena bez řečí plnila jejich přání. Občas má totiž každý muž problém s tím, že jej jeho žena neposlouchá a dělá si sama co chce. V takových chvílích mohou být muži bezradní, protože když si žena něco usmyslí, tak si to vždy nakonec udělá podle sebe. A právě díky našemu dalšímu tipu na originální dárek pro muže se můžete těchto situací vyvarovat.

Ovladač na ženu

Ovládač na ženu

Ovladač na ženu funguje na podobném principu jako ovladač na televizi. Stačí zmáčknout tlačítko a ovladač řekne ženě, co by měla udělat. Vzhledem k tomu, že mluví ovladač česky a rázně, bude jej poslouchat každá žena na slovo. Pouze pokud by ji chyběl smysl pro humor, mohl by muž přijít k úhoně. Je tedy třeba se dobře rozmyslet, zda je žena daného muže vhodnou kandidátkou na ovládání dálkovým ovladačem.

Posledním tipem, který jsme si pro vás v oblasti originálních dárků pro muže připravili, je panák. Tedy přesněji panák na alkohol. Možná si říkáte, že panák na alkohol není a nemůže být originálním dárek a máte naprostou pravdu. Ale taky je třeba říci, že náš panák na alkohol není ledajaký. Při každé příležitosti, když se připíjí nebo popíjí kvalitní alkohol, vládne taková zvláštní atmosféra, kterou muži rádi vyhledávají. Není to totiž jen o alkoholu. Je to o dobrém místě, dobré společnosti, dobré konverzaci a alkohol bývá v této situaci doplňkem, který muži velmi rádi uvítají. Celá tato atmosféra se ale dá ještě umocnit a to právě tak, že použijete naše speciální panáky.

Panák lebka

Panák lebka

Jak jste jistě správně tušili, neprodáváme obyčejné panáky ale panáky, které zaujmou a vytvoří žádanou atmosféru. A přesně to splní panák lebka, který má vnitřní část vytvarovanou do tvaru lidské lebky. Drsnější panák si už asi nepředstavíte a věřte, že jakkoli dobrý máte alkohol, tak z tohoto panáku bude vždy chutnat ještě o něco lépe.