Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo         

Originální dárek pro babičku

Najít vhodný dárek pro babičku jistě není lehký úkol, ale v naší nabídce originálních dárků jistě naleznete několik pěkných dárků, které by se Vaší babičce mohly líbit. Dárek pro babičku by jí měl ukázat především, že Vám na ní záleží. Protože ať už se jedná o narozeniny, svátek nebo Vánoce, tak jejím největším přáním bývá blízkost rodiny a pocit, že jí máte rádi. Pevně věříme, že Vám k tomu naše originální dárky pomohou.

Řadit podle 
Výrobce 

Běžná cena 399 Kč

Cena produktu 299 Kč

img


Běžná cena 250 Kč

Cena produktu 199 KčBěžná cena 99 Kč

Cena produktu 49 Kč

img


Běžná cena 259 Kč

Cena produktu 199 Kč

img


Běžná cena 319 Kč

Cena produktu 279 Kč

img


Běžná cena 799 Kč

Cena produktu 659 KčBěžná cena 149 Kč

Cena produktu 99 KčBěžná cena 99 Kč

Cena produktu 25 Kč

img


Běžná cena 215 Kč

Cena produktu 149 Kč

img


Běžná cena 799 Kč

Cena produktu 649 Kč

img


Běžná cena 154 Kč

Cena produktu 139 Kč


Dárek pro babičku

Dárek pro babičku by měl být především takový, který by ukázal to, že vám na ní záleží. Senioři mají ve většině případů již vše, co pro svůj život potřebují a chtějí tak pouze připomínku toho, že pořád mají pro koho žít. Dárek pro babičku tak musí jasně ukázat, že jí máte rádi. Díky našim originálním dárkům, se vám to zajisté podaří, protože naše dárky umí probouzet emoce a říkat beze slov vše, co chtějí senioři slyšet.

PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNÝ NÁKUP

Váš tým AZ-Dárky.cz