Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo         

POWER BALANCE

 

náramky Power BalancePower Balance je náramek ze silikonu, který obsahuje dva viditelné hologramy. Zlepšuje rovnováhu, sílu a pružnost. Takto prezentuje Power Balance výrobce. Je to však pravda? Funguje skutečně Power Balance? Podle všeho není na tyto otázky jednoznačná odpověď. Na internetu můžeme v různých diskuzích narazit na dva tábory. Obecně je můžeme rozdělit na ty, co Power Balance nemají a tvrdí, že je to nesmysl a na ty druhé, kteří jej mají a tvrdí, že skutečně funguje a jsou s ním velice spokojení.

Pro nás je podstatná spíše informace těch, kteří již s Power Balance zkušenost mají. Ve většině případů, jsou tyto zkušenosti pozitivní a často se můžeme setkat s konstatováním „Nevím jak to funguje – ale funguje to a to je hlavní“. Zajímavostí také je, že i ti, kteří na sobě účinky Power Balance v zásadě nepociťují, jej nosí jako slušivý náramek a možnost vrácení náramku odmítají.

Dalším důkazem funkčnosti náramku jsou docela slavná jména, která si Power Balanc pochvalují a plně jej využívají. Namátkou můžeme vybrat: basketbalista Shaquille O'Neal, závodník F1 Rubens Barrichello, snowboardista Forrest Shearer, fotbalista Ronaldo, desetibojař Roman Šebrle, trojskokanka Šárka Kašpárková, výškař Jaroslav Bába.

Než jsme ovšem Power Balance zařadili do sortimentu na AZ-Dárky.cz, udělali jsme nejprve vlastní průzkum „přímo v terénu“. Byli jsme docela skeptičtí, a tak jsme se chtěli přesvědčit přímo u zdroje. Zašli jsme tedy do jednoho fitcentra a vyzpovídali několik lidí, kteří měli Power Balance na sobě. Výsledky nás docela překvapili, protože téměř všichni si náramek pochvalovali a byli i tací, kteří by už bez něj nevyšli ven. Tyto informace nás nakonec přesvědčili a Power Balance jsme zařadili do našeho sortimentu.

 

Power Balance se vyrábí v několika barvách a velikostech. Materiál je 100% silikon se 40% roztažností. Váha náramku je cca 8g a velikosti Power Balance jsou následující:

XS – 16 cmnáramky Power Balance

S – 17,5 cm

M – 19 cm

L – 20,5 cm

XL – 22 cm


 

V nabídce máme několik barev i velikostí:Power Balance v krabičce

V současné době nemáme v nabídce žádný náramek.

 


 

 

 

 

 

Všechny Power Balance náramky jsou dodávány v originální krabičce.


Jak funguje Power Balance?

Výrobce udává, že hologramy umístěné v náramku jsou naladěny na frekvenci 7,8Hz, což je také frekvence lidského těla při absolutní energetické harmonii. Tuto harmonii může narušovat velká spousta vnějších vlivu a právě nošení náramku neustále upravuje naši frekvenci a vede tak k energetické rovnováze člověka.

Skeptici a odpůrci Power Balance tvrdí, že to není možné a že to tedy fungovat nemůže. Dokonce se na internetu objevila informace, že i výrobce potvrdil nefunkčnost PB. ALE to není tak úplně pravda! Jde pouze o špatný překlad z angličtiny. Zde je uveřejněný citát výrobce: „We admit that there is no credible scientific evidence that supports our claims“. Výrobce pouze uvedl, že nemá vědecký důkaz toho, že náramek funguje. Což ovšem neznamená, že náramek nefunguje. Spoustu věcí nedokáže věda objasnit a přece jsou mezi námi a fungují.

Jak tedy funguje Power Balance? Nevíme…. Ale funguje!

 

PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNÝ NÁKUP

Váš tým AZ-Dárky.cz