Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo         

Dvě originální vychytávky jako skvělé dárky

Znovu jsme našli dvě skvělé a originální vychytávky, které se velmi dobře hodí jako univerzální dárky pro různé příležitosti. A jak je již v našem eshopu zvykem, nejedná se o jen tak nějaké vychytávky. U nás nakoupíte vždy pouze dárky originální a tedy něčím výjimečné. Naše dvě novinky tento zavedený standard rozšiřují a výběr vhodných dárků tak pro vás bude ještě jednodušší.

Držák na knihy katana

Asi v každém bytě najdete alespoň několik knížek, které jsou buď uloženy v knihovně, na poličce nebo někde ve skříni. Knihy, které máme a které čteme, o nás určitým způsobem vypovídají, jací jsme lidé. Každá návštěva tak má možnost udělat si o nás obrázek.

Držák na knihy katanaNyní máte díky našemu úžasnému dárku možnost mínění návštěvy ovlivnit a navíc každou návštěvu překvapit elegantním a skutečně neobyčejným dekoračním prvkem. Není moc lidí, kterým knihy na poličce drží díky tomu, že jsou probodnuty mečem! Taková rarita se jen tak nevidí a vy můžete mít tuto skvělou vychytávku doma díky naší skvělé ceně za tento set. Případně můžete tento netradiční a obdivuhodný držák na knihy věnovat někomu jako dárek a vysloužit si tak obdiv nad vytříbeným vkusem.

Ovladač na ženu

Naše druhá vychytávka je již méně sofistikovaná a rozhodně se nedá říci, že by byla elegantní, ale to vše u ní nahrazuje obrovská dávka vtipnosti! Ovladač na ženu je věc, kterou si z duše přeje každý muž a díky nám si jej teď můžete pořídit, nebo jej můžete zakoupit jako dárek muži, o kterém víte, že by jej potřeboval.Ovladač na ženu

S tímto originálním ovladačem dosáhnete všeho, co jste kdy po ženě mohli chtít a to bez jakékoli námahy. Pouze zmáčknete tlačítko a je hotovo! Žádná diskuze! Žádné výmluvy! Žádné nepříjemné pohledy nebo hádky! S naším ovladačem bude váš život muže mnohem jednodušší!

Nicméně je třeba upozornit, že kompatibilita ovladače s vaší konkrétní ženou je přímo úměrná velikosti jejího smyslu pro humor. V případě, že jí smysl pro humor chybí, může vést používání ovladače k úrazu uživatele, i k poškození samotného ovladače.

 

PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNÝ NÁKUP

Tým AZ-Dárky.cz