Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo         

FAKTURA ZA NÁKUP V ESHOPU AZ-DÁRKY

Fakturu za svůj nákup originálních dárků obdržíte v elektronické podobě ve formátu PDF na email. Pro potřeby účetnictví si můžete samozřejmě fakturu vytisknout – jedná se o platný doklad k nákupu. V naprosté většině případů však zákazníci fakturu v papírové podobě nepotřebují. Naopak je lepší mít fakturu na emailu, kde jí můžete kdykoli dohledat v případě potřeby.

Pro běžného zákazníka je faktura důležitá pouze při vrácení zboží nebo při reklamaci. A v těchto případech nám bude naprosto postačovat faktura v elektronické podobě (v některých případech ani fakturu nevyžadujeme).

Fakturu zasíláme vždy spolu s emailem oznamujícím odeslání zásilky. Pokud byste fakturu z nějakého důvodu neobdrželi, stačí nás kontaktovat emailem a fakturu vám zašleme znovu.

 

PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNÝ NÁKUP ORIGINÁLNÍCH DÁRKŮ

Tým AZ-Dárky.cz