Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo         

RECENZE ESHOPU AZ-DÁRKY

Zde si můžete prohlédnout recenze našeho eshopu AZ-Dárky na jednom místě. Recenze získáváme od našich zákazníků buď emailem, nebo nezávisle na nás prostřednictvím portálů jako je Heureka.cz nebo Zboží.cz. Následující odkazy Vám tedy ukáží, jak nás naši zákazníci hodnotí.

Výpis recenzí eshopu AZ-Dárky na portále Heureka.cz

Výpis recenzí eshopu AZ-Dárky na portále Zboží.cz

Zpětná vazba na eshop AZ-Dárky zaslaná prostřednictvím emailu

Další hodnocení, které na našem eshopu najdete, jsou komentáře přímo pod jednotlivými produkty. Tam se sice spíše hodnotí samotné produkty, ale někteří zákazníci tam píší hodnocení obecně, takže i podle těchto komentářů můžete o našem eshopu mnohé zjistit. S každou objednávkou totiž zasíláme průvodní dopis s prosbou, aby se zákazníci k produktům vyjádřili a někteří z nich naši prosbu vyslyší.

 

V případě, že jste již našim zákazníkem a máte s objednávkou nějaký problém – kontaktujte nás!
Nejlépe na email: info@az-darky.cz
Našim zákazníkům se vždy snažíme vyjít vstříc!

 

Ohodnoťte nás!

Pokud jste u nás již nějaké dárky zakoupili, máte samozřejmě také možnost nás ohodnotit. Nabízíme vám k tomu hned několik možností:

1) Heuréka – 10 dní po objednávce vám přijde na email dotazník o nezávislého portálu Heureka, který můžete vyplnit a vyjádřit tak svůj názor na náš eshop. (tento dotazník příjde na email, který jste uvedli při objednávce, a občas se může stát, že skončí ve spamu nebo ve složce hromadné)

2) Zboží.cz – na tomto portále nás můžete také ohodnotit (zákazníci tuto možnost moc nevyužívají, ale budeme za to samozřejmě rádi)

3) Můžete nám zaslat email (info@az-darky.cz)

 

PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNÝ NÁKUP ORIGINÁLNÍCH DÁRKŮ

Tým AZ-Dárky.cz