Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo         

Horké lávové kameny

Horké lávové kameny tvoří velmi pěkný dárek, téměř pro každou příležitost. Nedáváte totiž jen horké kameny, ale také možnost relaxovat a uvolnit se po celodenním napětí a stresu. Překvapte Vašeho partnera romantickým gestem v podobě masáže horkými kameny. V nabídce máme tři odlišné sady Horkých lávových kamenů. Červený a černý pytlík, které jsou dodávány v dárkové krabičce a Horké lávové kameny, které jsou dodávány bez krabičky.

Řadit podle 
Výrobce 

Běžná cena 520 Kč

Cena produktu 459 Kč

img


Běžná cena 239 Kč

Cena produktu 139 Kč

img


Běžná cena 250 Kč

Cena produktu 139 Kč

img


Běžná cena 250 Kč

Cena produktu 139 Kč

img


Běžná cena 680 Kč

Cena produktu 459 KčBěžná cena 680 Kč

Cena produktu 459 KčBěžná cena 680 Kč

Cena produktu 479 KčBěžná cena 680 Kč

Cena produktu 479 Kč


Terapie Lávovými kameny je stará již několik tisíc let. Její blahodárné účinky na tělo i ducha z ní dělají dnes velmi žádanou relaxační metodu. Navíc je tato metoda velmi jednoduchá. Horké lávové kameny stačí nahřát ve vodě na příjemnou teplotu a poté již jen přikládat horké kameny na různé části těla. Nejlépe se tato terapie horkými kameny praktikuje ve dvou. Také je možné navodit příjemnou atmosféru pomocí svíček a příjemné relaxační hudby, což relaxační účinky lávových kamenů ještě zvýší.


„Horké lávové kameny mi dal můj partner na naše výročí. Všude kolem hořely svíčky, hrála příjemná relaxační hudba a celý pokoj byl provoněný vonnými tyčinkami. Lehla jsem si na postel a partner na mě začal pokládat horké lávové kameny, bylo to naprosto úžasné. Cítila jsem, jak mě hřejí a celá jsem se krásně uvolnila. Poté mě partner začal lávovými kameny jemně masírovat a musím říct, že to byla nejkrásnější masáž mého života.“

Horké lávové kameny - použití

Horké lávové kameny pro chvíle pohody a relaxace.

 

PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNÝ NÁKUP

Váš tým AZ-Dárky.cz