Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo         

Přidány Lampiony štěstí a Kvetoucí čaje

Další létající Lampiony štěstí a nový druh Kvetoucích čajů

Vzhledem k tomu, že jste si oblíbili naše originální dárky v podobě kvetoucích čajů a létajících lampionů, máme pro Vás dobrou zprávu. Do prodeje jsme zařadili zcela nové druhy lampionů i čajů, takže si můžete vybírat z ještě většího množství těchto krásných a netradičních dárků.

Lampiony štěstí – Vysoké věže

létající lampion vysoká věž

Novinkou v našem sortimentu mezi lampiony jsou tzv Vysoké věže. Jedná se o létající lampiony štěstí, které jsou cca 2,5x větší, než klasické lampiony štěstí. Na výšku mají 200cm a v průměru mají 50cm. Jejich velikost zvyšuje jejich letovou výšku, délku letu a samozřejmě také viditelnost. Vypouštění těchto obřích lampionů doporučujeme na velké oslavy a ke skutečně významným příležitostem.

Kvetoucí čaje Art Collection

Protože jsou kvetoucí čaje velmi pěkným a oblíbeným dárkem, zařadili jsme před časem do prodeje exkluzivní dárkovou sadu Art Collection. Krása čajových květin Kvetoucí čaj art collectionv této sadě a Váš zájem o tuto sadu nás přesvědčil, že se jednalo o krok správným směrem. Proto jsme nyní uvedli do prodeje také Kolekci pěti čajů Art Collection a kvetoucí čaj art collectiontaké si již u nás můžete zakoupit kvetoucí čaje Art Collection po jednom kuse. Sami si tak můžete koupit pouze ty čaje, které se Vám líbí nejvíce a které Vás nejvíce potěší.

 

 

PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNÝ NÁKUP

Váš tým AZ-Dárky.cz