Magické krystaly jako originální dárky

Magický krystal Splněné sny

Nově jsme pro vás připravili produktovou řadu Magické krystaly, které si u nás můžete vybrat hned v několika tematických kontextech. Magické krystaly jsou vhodné jako netradiční a univerzální dárky téměř pro kohokoli. Stejně tak je možné je použít jako dárek k jakékoli příležitosti, což navíc ulehčují jednotlivá témata krystalů.

Magický krystal DěkujiMagické krystaly jsou ve své podstatě sady, pro vypěstování krystalů. Díky speciální chemické reakci, rostou krystaly v našich sadách několikanásobně rychleji, než klasické přírodní krystaly. Za několik dní (12-15) tak máte vypěstované své vlastní krystaly. Navíc si poté můžete krystal vystavit v pěkné skleněné lahvičce, nebo jej umístit na světelný podstavec – což závisí na tom, jaký krystal si pořídíte.

Nyní nabízíme dva druhy magických krystalů, přičemž rozdíl spočívá pouze v tématu a ve vystaveí krystalu po vypěstování. Krystaly Veselé Vánoce, Svatba a Úspěch jsou pěstovány v plastové nádobě, která je určena pouze pro samotné vypěstování krystalu. Jakmile krystal vyroste, je poté umístěn na světelnýMagický krystal Veselé vánoce podstavec a jedná se tak o velice originální designový prvek. Krystal je v tomto případě osvětlován zespodu. Naproti tomu krystaly Přátelství, Láska, Štěstí, Splněné sny a Děkuji, obsahují skleněnou nádobu pro vypěstování a v této nádobě se poté krystal také vystavuje. Tato nádoba je uzavřena korkovou zátkou, která obsahuje světelný modul a krystal tak seshora osvětluje.

Magické krystaly patří mezi velmi pěkné dárky, kterými můžete potěšit, ale hlavně patří mezi dárky, na které se nezapomíná.

 

PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNÝ NÁKUP

Tým AZ-Dárky.cz