Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo         

Magické krystaly jako originální dárky

Magický krystal Splněné sny

Nově jsme pro vás připravili produktovou řadu Magické krystaly, které si u nás můžete vybrat hned v několika tematických kontextech. Magické krystaly jsou vhodné jako netradiční a univerzální dárky téměř pro kohokoli. Stejně tak je možné je použít jako dárek k jakékoli příležitosti, což navíc ulehčují jednotlivá témata krystalů.

Magický krystal DěkujiMagické krystaly jsou ve své podstatě sady, pro vypěstování krystalů. Díky speciální chemické reakci, rostou krystaly v našich sadách několikanásobně rychleji, než klasické přírodní krystaly. Za několik dní (12-15) tak máte vypěstované své vlastní krystaly. Navíc si poté můžete krystal vystavit v pěkné skleněné lahvičce, nebo jej umístit na světelný podstavec – což závisí na tom, jaký krystal si pořídíte.

Nyní nabízíme dva druhy magických krystalů, přičemž rozdíl spočívá pouze v tématu a ve vystaveí krystalu po vypěstování. Krystaly Veselé Vánoce, Svatba a Úspěch jsou pěstovány v plastové nádobě, která je určena pouze pro samotné vypěstování krystalu. Jakmile krystal vyroste, je poté umístěn na světelnýMagický krystal Veselé vánoce podstavec a jedná se tak o velice originální designový prvek. Krystal je v tomto případě osvětlován zespodu. Naproti tomu krystaly Přátelství, Láska, Štěstí, Splněné sny a Děkuji, obsahují skleněnou nádobu pro vypěstování a v této nádobě se poté krystal také vystavuje. Tato nádoba je uzavřena korkovou zátkou, která obsahuje světelný modul a krystal tak seshora osvětluje.

Magické krystaly patří mezi velmi pěkné dárky, kterými můžete potěšit, ale hlavně patří mezi dárky, na které se nezapomíná.

 

PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNÝ NÁKUP

Tým AZ-Dárky.cz