Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo         

Originální dárky vs. Dárky klasické

Co to vlastně znamená, že nabízíme originální dárky? Znamená to snad, že je každý kus originál? Co je špatné na klasických dárcích? V čem jsou zde prezentované dárky lepší?

Takovéto otázky jsme dostávali od všech kamarádů a známých, když jsme s eshopem začínali a možná si kladete otázky podobné. Pokusíme se Vám je tedy zodpovědět.

V první řadě je třeba říci, že originální dárky jsou myšleny ve smyslu originálního nápadu a provedení, nikoli, že by byl každý kus vyroben ručně a byl by to tedy originál. Pro někoho je to samozřejmé, ale tuto otázku jsme často slýchali a tak bychom v tom chtěli udělat jasno. Originální dárky jsou tak zajímavé věci neboli vychytávky, které vždy něčím zaujmou. Také se pro ně někdy používá anglický výraz Gadgets.

Oproti klasickým dárkům mají originální dárky vždy něco navíc a díky tomu, že většinu našeho sortimentu jen tak někde nekoupíte, jsou originální dárky skutečně něčím výjimečným. Klasický dárek jako třeba oblečení, kniha nebo třeba nový mobil jsou vhodné, pokud víte, že je dotyčný skutečně chce. Tyto věci také koupíte v každém i menším městě, a když se to tak vezme, obdarovaný by si tyto dárky mohl koupit i sám. Ovšem dárky z našeho sortimentu jen tak někde nekoupíte a ani ve velkých městech nenajdete moc prodejen, kde byste našli takové vychytávky, jaké nabízíme my. Navíc u nás najdete zboží, které by chtěl mít každý! Veškeré naše dárky v sobě mají něco, kvůli čemu byste byli rádi, kdybyste je měli. Na druhou stranu, je ale pravda, že vlastně nic co nabízíme k životu, jako takovému nepotřebujete. A to přesně činí naše originální dárky tolik populární. Jedná se o věci, které sice nepotřebujete, ale prostě byste je rádi měli a velmi rád by byl i obdarovaný, který by nějakou tu vychytávku od nás dostal. Proto pokud nevíte, co konkrétně si obdarovaný přeje, je nejlepší zvolit nějaký originální dárek z naší nabídky a můžete si být jisti, že udělá pořádnou radost a obdarovaného překvapí.

Bohužel se ještě pořád stává to, že jsou za klasické dárky používány ponožky, kravaty a co hůř i různá kýčovitá keramika, která funguje akorát jako lapač prachu. Takovéto dárky se stále ještě hojně využívají a jejich hodnota jako dárku je naprosto mizivá. Tyto dárky volí lidé hlavně ze dvou důvodů: že neví, co mají koupit anebo že nechtějí utrácet velké množství peněz. Jakmile si ale projdete naše stránky, najdete tisíckrát lepší dárky a mnohdy i za nižší cenu, než kolik byste zaplatili za otřesnou keramiku.

V případě, že víte, co si dotyčný přeje a nevadí Vám za to utratit větší finanční obnos, bude takovýto klasický dárek naprosto v pořádku. Ovšem pokud to nevíte nebo chcete šetřit, vyberte si originální dárky u nás! Ušetříte peníze i čas, nakoupíte dárky z poklidu Vašeho domova a až k Vám domů budou dárky velmi rychle doručeny. Navíc dostanete to, o co při dávání dárků jde – pocit štěstí a vědomí toho, že Váš dárek překvapil, zaujal a udělal radost!

 

 

PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNÝ NÁKUP

Váš tým AZ-Dárky.cz