Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo         

Nové netradiční dárky

Nové dárky v naší nabídce

Znovu pro Vás máme dvě novinky v podobě originálních dárků, které zase trochu usnadní hledání dárků pro Vaše nejbližší. Zejména teď, když se blíží Vánoce, se zajisté hodí každá inspirace a každý zajímavý nápad na dárek. A možná právě tyto dvě novinky, které jsme právě přidali do našeho eshopu Vám mohou výběr vánočních dárků ulehčit.

Svítící koncovka na vodovodní baterii

Prvním originálním dárkem, který jsme přidali do naší nabídky je vychytávka v podobě malého zařízení, jež je určeno k namontování na vodovodní kohoutek. Svítící koncovka na vodovodní bateriiPoté vám bude proud vody svítit vždy podle toho, jakou bude mít voda teplotu. Jestliže bude voda horká, bude svíti proud vody červeně. Když bude voda tak akorát teplá, bude mít proud vody barvu modrou a jakmile poteče voda studená, bude svítit zeleně. Jedná se o super vychytávku, která navíc ani nepohřebuje baterky! Světlo je poháněno proudem vody a svítící proud vody Vás tak nic navíc nestojí. Naopak, díky systému Water saving ještě ušetříte! Více informací naleznete již přímo u produktu – Svítící koncovka na vodovodní baterii

Fazolka LOVE

Druhým originálním dárkem zařazeným do sortimentu je dárek určený především jako dárek z lásky. Ve své podstatě se jedná o pěstitelský dárek, kdy můžete vypěstovat fazole. Nicméně díky nádhernému balení a faktu, že při vyklíčení se na fazoli objeví nápis LOVE, se tento netradiční dárek okamžitě posouvá do kategorie Dárky z lásky. Díky tomuto dárku totiž můžete vyjádřit lásku velice originálním způsobem, za což bude Váš protějšek jistě velmi vděčný.

Fazolka love