Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo         

Nové originální dárky v podobě inteligentní plastelíny

Inteligentní plastelína se drží na prvních příčkách co do originality a zajímavosti při výběru dárků. Není to samozřejmě dárek pro každého, ale mladší i starší děti a samozřejmě také dospělí, kteří si rádi hrají, jistě ocení možnosti, které inteligentní plastelína nabízí. Pro děti a mládež je vhodná především kvůli pozitivnímu rozvoji jemné motoriky, fantazie a tvořivosti. U těch starších a u dospělých bývá především zdrojem zábavy, hlavně v případech plastelín ze speciálních edic.

My jsme pro Vás nyní naskladnili tři nové druhy plastelíny, které zaujmou skutečně úplně každého.


Inteligentní plastelína Křišťálová

Tato plastelína naprostou novinkou a lehce ohromí nejednoho fanouška inteligentní plastelíny. Je totiž zcela průhledná! Vypadá jako tekoucí a tvarovací sklo. Výtvory z této plastelíny připomínají výrobky ze skláren nebo třeba ledové sochy. Samozřejmě obsahuje také všechny vlastnosti inteligentní plastelíny a o zábavu tak nebude nouze. Je ale třeba upozornit, že díky tomu jak je plastelína čirá, na ní půjde vidět každá nečistota a plastelína se tak zcela nehodí pro děti, které jí mohou zašpinit velmi rychle.


Inteligentní plastelína Zelená příšera

Tak jak se Křišťálová plastelína pro děti nehodí, tak tato je pro ně přímo určena. Inteligentní plastelína Zelená příšera totiž umožňuje modelování různých příšer, strašidel nebo třeba zvířat. Samozřejmě to jde i s každou jinou plastelínou, ale k této plastelíně navíc přidáváme dvě oči, díky kterým vdechnete život každému výtvoru. S očima bude každé zvíře nebo příšerka vypadat prostě jakoby obživla! Navíc obsahuje plastelína drobounké perličky, které vypadají v plastelíně pěkně a přirozeně. Díky tomu se v plastelíně ztratí i nějaká ta nečistota, protože ji prostě přehlédnete a plastelína bude působit novým dojmem velmi dlouhou dobu i v rukou dítěte.


Inteligentní plastelína Zářivá stříbrná

Tato plastelína je určena pro každého fanouška sci-fi protože vypadá, jako tekutý kov ze kterého byl vyroben terminátor T1000 a další postavy, které se ve světě science fiction objevují. Část příběhů, které se odehrávají v budoucnosti, si tak díky této inteligentní plastelíně můžete přinést k Vám domů. Navíc je tato plastelína úžasná v tom, že se nepromění v žádného zabijáka a její používání je naprosto bezpečné.

 

 

PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNÝ NÁKUP

Váš tým AZ-Dárky.cz