Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo         

NOVINKY V ROCE 2016

Vstup do nového roku nebyl bohužel takový, jaký bychom si přáli, ale taková je už realita podnikání. Největší problém, se kterým jsme se museli vypořádat, bylo navýšení poplatků za vedení platební brány. Vzhledem k tomu, že už tak jsme za platby kartami dopláceli nemalé peníze, museli jsme po pečlivém propočítání platbu kartou zcela zrušit.

Vzhledem k tomu, že naprostá většina našich zákazníků stejně používá dobírku, nebo bankovní převod, tak si toho spousta zákazníků ani nevšimne. Na druhou stranu se jednalo o velmi rychlý a pro zákazníka levný způsob placení, který byl občas využit. Z tohoto důvodu se pokusíme najít adekvátní náhradu pro platbu kartami, ale již teď je zřejmé, že to bude chvíli trvat.

V návaznosti na zrušení platebních karet, jsme kompletně zrušili také zasílání zboží na Slovensko. Nicméně jedním dechem dodáváme, že se pokusíme najít cestu k tomu, abychom znovu začali zasílat zboží na Slovensko. Stejně jako u platebních karet to ale nebude hned.

Další změna se dotkla pouze nás a to tak, že jsme změnili sídlo. Pro naše zákazníky se tím nemění vůbec nic a i korespondenční a doručovací adresa je pořád stejná. Takže se z pohledu zákazníka změnila pouze adresa na faktuře.

Poslední změna, kterou jsme dlouho plánovali, je patrná hned na hlavní straně, která dostala nový vzhled s jasným účelem – zpřehlednit výběr dárků. Doufáme, že alespoň tato změna vás potěší a pomůže vám najít rychle a pohodlně originální dárky pro vaše blízké.


PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNÝ NÁKUP ORIGINÁLNÍCH DÁRKŮ

Tým AZ-Dárky.cz