Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo         

NOVÝ ZPŮSOB DOPRAVY ORIGINÁLNÍCH DÁRKŮ

Se zvyšujícími-se cenami dopravců jsme začali hledat levnější a schůdnější způsob dopravy našich dárků k zákazníkům. Po důkladném zvážení jsme vybrali jako další způsob dopravy službu Zásilkovna. Zhruba měsíc jsme službu testovali a zkoumali, až se nám potvrdilo, že se jedná o skutečně výbornou službu, kterou již jako dopravu preferujeme a doporučujeme.

Jedná se o službu, která velmi rychle a efektivně rozváží různé zásilky po celé republice, ale nevozí je zákazníkům přímo domů. Naproti tomu má nasmlouvané výdejní místa v podobě různých obchodů (v době psaní tohoto článku už to bylo přes 850 výdejních míst) kde si můžete svou zásilku vyzvednout.

Zde se můžete podívat na mapu, kde najdete všechny výdejní místa zásilkovny.

Tento koncept sebou nese hned dvě výhody. První je ta, že se nemusíte vázat na kurýra nebo pošťáka a nemusíte tak doma čekat, až vám zásilku dovezou. Místo toho si zajdete na nejbližší výdejní místo v době, kdy se vám to hodí a navíc je vyzvednutí zásilky otázkou několika okamžiků (ne jako na poště, kde je občas nutné čekat delší dobu).

Druhá výhoda je v ceně samotného dodání, které je velmi nízké a které jsme se rozhodli nechat zcela ZDARMA již při nákupu nad 1000Kč. Což je pro vás – naše zákazníky jistě dobrá zpráva.

Další dobrou zprávou je, že Zásilkovna své služby rozšiřuje a tak se nám otevřela i možnost zasílat zboží za normální cenu i na Slovensko. Tento krok však nemůžeme uspěchat a tak to asi ještě chvíli potrvá.

 

PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNÝ NÁKUP ORIGINÁLNÍCH DÁRKŮ

Tým AZ-Dárky.cz