Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo         

Originální dárek alkoholový a pro krizové situace

Již jste si určitě zvykli, na neustálé rozšiřování našeho sortimentu originálních dárků a tímto směrem postupujeme i nadále. Stále vybíráme různé vychytávky a originální věci, které by mohli výborně posloužit právě jako originální dárky. Na druhou stranu nechceme náš sortiment dárků zaplavit hloupostmi, které ničím nevynikají a nepřináší přidanou hodnotu. A to je také důvod, proč nám jde rozšiřování sortimentu pomalu.

Nicméně nyní můžeme říci, že jsme objevili další dva zajímavé produkty, které přesně zapadají do konceptu originálních dárků. Oba jsou praktické a jedná se o netradiční vychytávky, které jistě najdou své nadšené obdivovatele. Tím prvním je Karta přežití, což je malá ocelová karta obsahující spoustu užitečných funkcí. Tím druhým dárkem je zámek na láhev – tedy zařízení které uzamkne láhev a nikdo ji neotevře bez znalosti přístupového kódu.


Karta přežití

Karta přKarta přežitíežití je koncipována jako malý a funkční pomocník do peněženky, který zvládne spoustu věcí. Má tvar platební karty a je vyrobena z kvalitní oceli. Je to taková multifunkční karta pro krizové situace i pro standardní životní situace, ke kterým prostě jen ruce nestačí. Výhodou této vychytávky je to, že ji můžete mít v peněžence stejně jako platební karty a vždy budete mít jistotu, že sebou máte pomocníka pro nejrůznější situace.

 

Zámek na láhev

Zámek na láhev je šikovný a nepřekonatelný hlídač Zámek na láhevjakékoli láhve a zvláště tedy jejího obsahu. Stačí u tohoto zámku zvolit tajnou čtyřmístnou kombinaci čísel a do láhve se již nikdo nedostane. Přitom se nejedená o nějaký zámek, který je jen pro legraci! S tímto zámkem na láhev skutečně uchráníte celý obsah před každým, kdo nebude znát číselnou kombinaci. Nejčastěji asi alkohol, tak můžete ochránit před dětmi, nebo i neposlušným manželem :-)

 

 

 

PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNÝ NÁKUP ORIGINÁLNÍCH DÁRKŮ

Váš tým AZ-Dárky.cz