Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo         

Originální dárek pro muže i pro ženu?

Najít dárek, ze kterého by měla radost žena i muž, je popěrně těžký oříšek. Existují sice dárky, které jsou takříkajíc univerzální a je možné je věnovat komukoli. Takovéto originální dárky se většinou liší jen v barvě anebo mají velmi obecný charakter. Ovšem my jsme pro vás nachystali dárek, kterým zaručeně potěšíte muže i ženu.

Sexy zástěra

Řeč je samozřejmě o sexy zástěře. Tato zástěra z vás udělá modelku nebo muře snů během několika vteřin – stačí ji pouze obléknout! Sexy zástěra funguje na velmi jednoduchém principu, který spočívá v tom, že je na zástěře nafoceno krásné tělo může či ženy. Na zástěru jsou proporce těla umístěny tak, aby při oblíknutí zástěry přesně kopírovaly proporce dané osoby. Navíc jsou zástěry univerzální velikostně a dají se pomocí šňůrek nastavit tak, aby skutečně dobře seděly svému majiteli.

Sexy zástěra pro ženuJakmile si tedy muž nebo žena oblékne naší sexy zástěru, okamžitě to vypadá, že má nádherné tělo a přitom nemusí držet žádné diety, ani se trápit ve fitness. Pohled na takto oblečenou osobu je nejen potěchou pro oko, ale také se zde projevuje samotná vtipnost a nápaditost tohoto originálního dárku. Zástěra tak potěší, zaujme a také pobaví.Sexy zástěra pro muže

Jako dárek můžete věnovat sexy zástěru při jakékoli příležitosti, ať se již jedná o svátek, narozeniny nebo vánoce. Obdarovaná osoba by ale měla mít alespoň trochu smysl pro humor, protože jistě existují lidé, které by takovýto dárek mohl urazit. My ale pevně věříme, že tento originální dárek použijete naprosto správně a oživíte tím nejednu rodinou oslavu nebo sešlost.

 

PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNÝ NÁKUP

Tým AZ-Dárky.cz