Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo         

Originální dárek? - Vypěstuj si rostlinu!

Již od nepaměti dávají lidé květiny k významným příležitostem. Květina pomůže i beze slov vyjádřit, co k obdarovanému cítíme nebo co pro nás znamená. Každá žena bude potěšena, když obdrží nádherně rozkvetlou květinu.  Je to totiž určitý symbol toho, že samotná žena je krásná, svěží, voňavá a hlavně že stojí za to, aby květinu obdržela. Samotný akt předání květiny a jejího následného vystavení má tudíž své kouzlo. Problém však nastává po pár dnech, kdy květina uvadne a musí se vyhodit. Také pokud koupíte kytku muži, vskutku nebude mít takovou radost, jak byste si mohli přát (nejvíce květin ve svém životě tak paradoxně muži obdrží až při svém pohřbu).

 

Řada pěstitelských dárků Grow me

Pěstitelské dárky

Z tohoto důvodu přicházejí na řadu pěstitelské dárky. Radost udělají každému - ať mužům či ženám. Díky tematicky nastaveným balením můžete zakoupit například Masožravou rostlinu pro drsňáky, Chilli pro gurmány nebo Bonsaje pro umělce. Pokud chcete spíše dárek romantický – tak co může být krásnějšího, než obdržet květinu v balení Miluji tě, nebo možnost vypěstovat svou vlastní růži. Pořád Vám to nestačí? Podívejte se na naši celou nabídku pěstitelských dárku.

Pěstitelský dárek Bonsaje

Při darování pěstitelského dárku dáváte nejen květinu, ale také důvěru, naději a chcete-li tak samotnou esenci života. Můžete potěšit muže (například Chmelem) i ženu (například Kávou). Tyto dárky mohou být využity vtipně, romanticky i tematicky. Zkuste odhadnout povahu Vašich blízkých a obdarujte je dárkem z kategorie Vypěstuj si!

Každé balení pěstitelských dárků obsahuje vše potřebné k vypěstování rostlinky a český návod. Více informací o jednotlivých rostlinkách a fotografie naleznete u každého produktu v kategorii Vypěstuj si.

 

Příklad pěstitelského cíle Vám ukáže následující zrychlené video, kde rozkvétá růže. Na vlastní oči a vlastní zásluhou můžete obdivovat tento zázrak rozkvétání díky našemu dárkovému balení - Řekni to růží.

PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNÝ NÁKUP

Váš tým AZ-Dárky.cz