Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo         

Originální dárky bezhotovostně

Jako naši zákazníci jste si již dávno zvykli na komfort placení bezhotovostně platební kartou. Jedná se o velmi rychlý a jednoduchý způsob platby, který začíná využívat stále více lidí. Výhodou je také to, že je tento způsob zaplacení objednávky zcela zdarma, takže oproti klasické dobírce ušetříte 35kč.

Ovšem ne každý zákazník preferuje platbu tímto způsobem a za originální dárky z našeho eshopu by rád zaplatil jinak. Pro takové případy samozřejmě nabízíme možnost dobírky a také bankovního převodu, který je přijatelnou variantou platby kartou, protože je zdarma.

Jediný problém bankovního převodu je doba převodu. Bankovní převod totiž může dojít až následující pracovní den a v některých případech putuje dokonce dva dny. Výrazně se tak prodlužuje doba, za kterou obdržíte vámi vybrané originální dárky.

Přesto, že se pro spoustu zákazníků nemusí jednat o problém, vyšli jsme našim zákazníkům vstříc a připravili hned tři bankovní účty, na které je možné platbu zaslat. V tuto chvíli tak nabízíme pro bankovní převod účet u Fio banky, Air bank a také mBank. Zákazník si může vybrat, na který účet platbu zašle podle svého uvážení.

Tato změna je však důležitá především proto, že platby uvnitř banky probíhají okamžitě. Pokud tedy máte účet u výše zmíněných bank, můžete provést bankovní převod na náš účet v téže bance a převod se bude realizovat okamžitě. Vaše objednávka pak bude odeslána mnohem dříve. Pokud máte účet v jiné bance, vyberete si, který účet chcete použít, a platba bude trvat standardní dobu.

Doufáme, že vám toto další vylepšení usnadní nákup dárků a to právě před Vánocemi, které se blíží závratnou rychlostí. Máte již vybrány dárky pod stromeček? Pokud ne, projděte si naši nabídku originálních dárků a určitě něco zajímavého objevíte.

 

PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNÝ NÁKUP ORIGINÁLNÍCH DÁRKŮ

Váš tým AZ-Dárky.cz