Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo         

Originální dárky k Vánocům

Je půlka listopadu a tedy nejvyšší čas začít nakupovat originální dárky pro vaše blízké. Nechávat nákup dárků pod stromeček na poslední chvíli sebou nese spoustu problémů a určitě bude lepší se jim vyhnout. Jediné co je třeba udělat, je začít s vymýšlením a nakupováním dárků již nyní. Samozřejmě vás v tom nenecháme samotné a dáme Vám pár rad i tipů jak nakoupit ty nejlepší dárky, které se budou skutečně líbit.

Jak vybrat dárky pod stromeček?

Dárky, které se dávají na Vánoce, by neměli být nic neříkající cetky, které darujete jenom proto, abyste splnili povinnost. Dárky by měly udělat obdarovaným radost a to skutečnou radost. Proto je dobré se chvíli zamyslet nad každým, komu chcete dárek koupit a zhodnotit tuto osobu i její život. Poté už stačí jen prohlídnout pečlivě naše stránky, kde nabízíme ty nejlepší originální dárky na trhu a vybrat si. Přitom je třeba mít neustále na paměti, že dárek by měl být něco, co dotyčná osoba chce (nebo by mohla chtít), ale sama by si to nekoupila.

Jaký je letošní trend v nakupování Vánočních dárků?

V tomto roce se spousta zákazníků snaží své dárky sladit podle určitého klíče. Znamená to, že všechny dárky, které pro danou osobu vyberete, budou mít něco společného. Může se jednat již o něco tak jednoduchého jako je sladění barvy, až po složitější klíč, který dárky spojuje díky jejich přímému určení.

Jako příklad prvního případu můžeme navrhnout Deku s rukávy (v modré barvě), Growe-it Bonsaje (v modré krabičce) a Modrý lampion štěstí. Tyto dárky jsou vhodné pro zahrádkáře nebo milovníka Japonské kultury, který je rád v teple při večerním odpočinku a zajímá se o zajímavé věci, mezi které určitě lampion štěstí patří.

Příkladů ale samozřejmě můžete vymyslet více: Horké lávové kameny – červený pytlík, Červené romantické okvětní lístky růže a Deštník srdce. Což jsou vhodné dárky hlavně pro ženu.

Dárky pro druhý případ můžeme vybrat následovně: Grow me - Vypěstuj si kávu, což je sada pro vypěstování kávy. Drsný hrnek, což je hrnek pro drsné chlapy, ve kterém je možné kávu udělat a nakonec  Sexy zástěra pro muže, která zaručí, že se při vaření kávy muž neušpiní a bude velmi dobře vypadat.

Nebo je možné vybrat Ovladač na muže, kterým může žena ovládat muže jen stisknutím tlačítka. Dále sadu na čokoládovou masáž, kterou si může žena dopřát díky ovladači kdykoli. A nakonec třeba Hrnek s překvapením, do kterého může dostat žena teplý nápoj po masáži a který ji určitě velmi potěší díky svému skrytému vzkazu.

Kde nakoupit originální dárky na vánoce?

Obchodů pro nákup různých dárků je samozřejmě velká spousta a i přestože bychom byli rádi, kdybyste pro nákup zvolili právě náš eshop, dáme vám několik základních rad, abyste byli s nákupem skutečně spokojeni i jinde.

Pozor na nesolidní eshopy – v českém prostředí funguje velmi dobře hodnocení obchodů na Heuréce. Na naše hodnocení se můžete podívat vpravo na modrý proužek: Ověřeno zákazníky (jiné eshopy to mohou mít jinak). Jedná se o certifikát, který je vystaven na základě spokojenosti ostatních zákazníků. Jakmile na tento proužek najedete myší, zobrazí se vám základní hodnocení eshopu a můžete si být jisti, že to provozovatel myslí se svým podnikáním vážně.

Pozor na skladovou dostupnost – Ve spoustě eshopů můžete objednat vše, co u nich vidíte, nicméně ještě to neznamená, že to mají skutečně skladem. V našem eshopu evidujeme veškeré položky zboží naprosto přesně a vždy, když někdo něco koupí, tak se položka ze skladu automaticky odepíše. U nás se vám tedy nestane, že byste objednali něco, co nemáme. Jakmile to totiž dojde, jednoduše u zboží zmizí tlačítko – objednat.

Pozor na nízké poštovné – zabalení každé objednávky stojí čas i peníze. Pokud nabízí eshop extra nízké poštovné je zde riziko toho, že zboží kvalitně nezabalí a to se při doručování poškodí. V našem eshopu nabízíme poštovné v různých cenových hladinách, ale zboží vždy zabalíme naprosto pečlivě. Používáme takové postupy pro balení objednávek, že od nás neobdržíte jedinou poškozenou položku.

Pozor na kvalitu zboží – kvalita zboží se dá přes internet poznat velmi málo, ale díky fotkám a popiskům je to alespoň trochu možné. Pokud tedy v eshopu najdete stejnou fotografii a popisek, kterou jste již viděli v dalších pěti eshopech, je tady riziko, že ani samotný prodejce neví, co prodává. V našem eshopu máme vždy přesný popis zboží a naprosto věrné fotografie. Jako jeden z mála eshopů děláme vlastní fotografie produktů, abyste měli co nejlepší představu o tom, co kupujete.


Doufáme, že vám tento článek pomůže klidně a bezpečně vybrat ty nejlepší originální dárky pro vaše blízké. Jako malou ochutnávku dárků, které jsme pro vás v tomto roce připravili se můžete podívat níže. Pro kompletní sortiment doporučujeme prohlédnout celý náš eshop AZ-Dárky.cz

Řadit podle 
Výrobce 

Běžná cena 750 Kč

Cena produktu 599 Kč

img


Běžná cena 449 Kč

Cena produktu 399 KčBěžná cena 799 Kč

Cena produktu 659 KčBěžná cena 499 Kč

Cena produktu 149 Kč

img


Běžná cena 338 Kč

Cena produktu 299 Kč

img


Běžná cena 338 Kč

Cena produktu 299 Kč

img


Běžná cena 669 Kč

Cena produktu 599 Kč

img


Běžná cena 399 Kč

Cena produktu 199 KčBěžná cena 399 Kč

Cena produktu 199 KčBěžná cena 259 Kč

Cena produktu 229 Kč

img


Běžná cena 259 Kč

Cena produktu 229 Kč

img


Běžná cena 460 Kč

Cena produktu 399 Kč

img


Běžná cena 259 Kč

Cena produktu 229 Kč

img


Běžná cena 385 Kč

Cena produktu 329 Kč

img


Běžná cena 360 Kč

Cena produktu 299 Kč

img


Běžná cena 215 Kč

Cena produktu 149 KčBěžná cena 680 Kč

Cena produktu 459 KčBěžná cena 680 Kč

Cena produktu 479 KčBěžná cena 680 Kč

Cena produktu 479 Kč


PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNÝ NÁKUP ORIGINÁLNÍCH DÁRKŮ

Váš tým AZ-Dárky.cz