Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo         

Originální dárky na pití

Dostat jako dárek hrnek, není nic překvapivého ani zvlášť potěšitelného. Hrnek je prostě hrnek a každý jich má v kuchyni dost. Stejně tak panák na alkohol má doma každý a dostat jej jako dárek nemůže nikoho extra potěšit. U nás je ale všechno jinak, jak už jste si jistě zvykli, naše dárky nejsou obyčejné. A tak pro vás máme další originální dárky, kterými můžete páchat radost. Naše hrnky i panáky jsou totiž vždy něčím zajímavé a vždy se jedná o super dárky, které zaujmou a potěší!

Hrnek s překvapením

Hrnek s překvapením

Chcete dát své drahé polovičce vědět, že ji stále milujete? Chcete vyjádřit své city někomu, kdo o nich třeba neví? Chcete udělat radost své lásce na Valentýna nebo vytvořit speciální výročí? Pak máme přesně dárek pro vás! Jedná se o hrnek s překvapením, který dostane úplně každého!

Hrnek s překvapením je totiž celý černý, a přestože je ve tvaru srdíčka, neupoutává nějak výrazně pozornost. Pouze otázka: „… hádej co?“ dává tušit, že se nejedná o obyčejný hrnek. Jakmile totiž do hrníčku nalijete jakýkoli horký nápoj (čaj, kávu, horký juice, atd), začne hrnek měnit barvu a ukáže ukrytou romantickou zprávu – Miluji tě!

Hrnek se opravdu zcela promění jen na základě změny teploty! A není to jen nějaká drobná změna. Hrnek má speciální povrchovou vrstvu vytvořenou ve vysoké kvalitě a vzkaz je tak jasný a zřetelný. Více informací o tomto skvělém originálním dárku naleznete přímo v popisku produktu.

 

Panák lebka

Pokud nepatříte mezi abstinenty, máte určitě nějaký oblíbený alkohol, který si občas dáte s přáteli nebo s rodinou. Je zcela běžné, že se vytáhnou skleničky, nalije se alkohol a ten se poté vychutnává. To bychom ale nebyly my, kdybychom pro vás tuto situaci zase neozvláštnili. A to přímo krutopřísně! Do sortimentu našich originálních dárků jsme totiž zařadili panák lebku.

Panák lebka

Panák lebka je speciální sklenička s kvalitně vytvarovanou lebkou uprostřed, do které si můžete nalévat svůj oblíbený nápoj. Už sklenička sama o sobě vypadá velice cool a když do ní navíc nalijete pití, všechny rysy lebky se zvýrazní! Tento panák je asi nejoriginálnější, jaký v nabídce máme a zaručujeme, že s tímto panákem vám bude každé pití chutnat mnohem více. Říká se totiž, že se jí i očima a u pití to platí naprosto stejně!!

 

PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNÝ NÁKUP

Tým AZ-Dárky.cz