Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo         

Originální dárky pro golfisty

Golf je hra, která je neustále na vzestupu a začíná jí hrát čím dál tím víc lidí. Vzhledem k tomu, jsme zařadili do naší nabídky originálních a netradičních dárků také dárky pro golfové nadšence. Zatím pouze dva, ale postupně budeme samozřejmě další dárky přidávat. Je jasné, že u nás nenakoupíte přímo golfové vybavení, ale o to nám ani nejde. Jde nám o to, aby ti, kteří golfu nerozumí, nebo prostě neví, jaký dárek by mohli golfistovi koupit, přišli k nám a vybrali jednoduše a pohodlně dárek, který každý golfista ocení. Rádi bychom tedy představili první dva golfové dárky v našem eshopu:


Golfové propisky

Propisky potřebuje opravdu úplně každý a často se vůbec nevěnuje pozornost tomu, jak propiska vypadá. Prostě stačí, že píše a hotovo. Pokud ale máte nějaký koníček, něco, co vás baví a naplňuje, začnete se logicky obklopovat věcmi, které vám budou vaši zálibu připomínat. Tyto věci ukáží, jací jste a co vás baví a mimo jiné se také jedná o věci, které vás charakterizují před ostatními. Naprosto každý golfista pak jistě uvítá s nadšením originální dárek v podobě golfových propisek. Jedná se o tři propisky, které píšou modře, černě a červeně. Co je ale nejdůležitější – vypadají jako golfové hole!

Produkt si můžete prohlédnout zde: Golfové propiskyGolf do kanceláře

Ten kdo golfu propadne, by ho nejraději hrál v podstatě pořád. Je to hra, která umí člověka pohltit a pak je neustále lákán na tzv. green. A i když se jedná jen o rekreačního hráče, jistě mu uděláte velkou radost, když mu umožníte zahrát si golf v podstatě kdykoli a kdekoli. Jak to ale udělat? Právě díky naší úžasné cestovní sadě na golf, která se příhodně jmenuje Golf do kanceláře. Tato sada obsahuje skutečně vše pro to, abyste si mohli golf zahrát v kanceláři, doma, na chtě nebo kdekoli jinde. Je jasné, že se v sadě nenachází celé golfové hřiště, ale sada vám umožní vrátit se na green okamžitě odkudkoli jen se špetkou fantazie a za ten pocit to opravdu stojí.

Produkt si můžete prohlédnout zde: Golf do kanceláře

 

 

 

PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNÝ NÁKUP ORIGINÁLNÍCH DÁRKŮ

Tým AZ-Dárky.cz