Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo         

Originální dárky pro originální měření času

Jelikož všichni neustále potřebujeme vědět, kolik je hodin, mají hodiny v našem dni vážnou úlohu. Čas je natolik důležitý, že jej máme v každém elektronickém přístroji, nosíme jej sebou na ruce a v každém bytě najdete velké hodiny, podle kterých můžete určit přesný čas. Tyto hodiny mohou mít spoustu tvarů, barev někdy i funkcí a většinou se majitele snaží, aby jim doplňovaly byt také jako dekorační prvek. Pro ty, co si potrpí na originalitě a netradičních nebo zajímavých věcech, jsme právě přidali do naší nabídky dvoje unikátní hodiny.


Tekoucí hodiny – nástěnné

Tyto hodiny jsou určeny pro pověšení na zeď a ukazování přesného času. Co je na nich ale velice zajímavé, je design. Jak už název napovídá, vypadají tyto speciální hodiny, jakoby se klasické kulaté hodiny horkem roztekly. Takto speciální hodiny přitáhnou pozornost každé návštěvy, která k Vám přijde. A navíc i Vy se na čas budete dívat raději a s lepší náladou, i když se bude blížit třeba méně příjemná schůzka nebo jiné povinnosti.

 

Tekoucí hodiny – stolní

Stolní tekoucí hodiny mají podobný design jako hodiny nástěnné, ale tyto hodiny v sobě kombinují navíc prvek gravitace velmi vtipným způsobem. Stolní tekoucí hodiny totiž vypadají, jakoby se Vám roztekly na stole a přitom chtěly kápnout ze stolu na zem. Hodiny ale nemusíte nezbytně mít jen na stole, jedná se o velmi zajímavý a netradiční dekorační prvek, který můžete umístit na poličku, na skříň nebo kamkoli, odkud by hodiny mohly vyset a ukazovat všem přesný čas.

 

 

PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNÝ NÁKUP

Váš tým AZ-Dárky.cz