Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo         

Perla přání jako originální dárek

Perla přání v perlorodce je velice zajímavý originální dárek pro ženy. Jde vlastně o dárkovou sadu, která obsahuje vše potřebné, pro získání perly z perlorodky. V balení perly přání se totiž nachází perlorodka s perlou a přívěšek, na kterém je možné perlu nosit. Stačí tedy perlorodku vyjmout z konzervy, otevřít ji a najít perlu. Tuto perlu následně vložíte do speciálního košíčku na řetízku a můžete ji tak nosit na krku.

Perla přáníCelá dárková sada Perla přání je zabalena ve velmi pěkné dárkové krabičce. Díky tomu je možné velmi jednoduše použít perlu přání jako originální dárek. Navíc se vůbec nemusíte bát, že by třeba perla v perlorodce nebyla, protože tato skutečnost je neinvazivně kontrolována. V každém balení perly přání, které nabízíme tak perlu na 100% najdete.

Jediné překvapení, které vás po otevření ulity čeká, je barva perly. Ta se totiž může lišit a bez otevření perlorodky není možné barvu perly zjistit. Nicméně i zde vás můžeme potěšit, protože právě barva perly, kterou v perlorodce najdete, udává podle legend, v čem se vám bude nevíce dařit. Z toho také pochází název této dárkové sady – Perla přání.

Něco více o perlách:

Perly se tvoří v perlorodkách tedy v ústřicích. Celý proces tvoření perly je vlastně obrannou schopností ústřic proti vniknutí cizího tělesa do jejich schránek. Jakmile se totiž do ústřice dostane malý kamínek nebo zrnko písku, začne rozedírat její vnitřní strukturu. Jelikož si ústřice tento cizí předmět neumí sama vyndat, začne jej postupně obalovat perleťovou hmotou. Tak docílí toho, že jí předmět přestane škrábat. Vlivem neustálého obalování se nakonec z toho drobného kamínku stane perla.

 

PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNÝ NÁKUP

Tým AZ-Dárky.cz