Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo         

Přidána sekce - Vtipné dárky

Spouštíme sekci Vtipné dárky

Právě jsme pro Vás spustili také sekci vtipné dárky. V této sekci naleznete dárky, jejichž hlavním jmenovatelem je vtip a zábava. Neustále zde budeme přidávat vtipné dárky, které vás pobaví, rozesmějí a navodí veselou atmosféru na každé oslavě.


Jaké dárky jsme již naskladnili?Toaletní papír 100

Toaletní papír 100$ a Toaletní papír 50

Toaletní papír v podobě bankovek je velmi vtipný dárek pro každého, kdo už má dost peněz. Navíc samotné užívání těchto toaletních papírů je prostě jiné, než používání papíru obyčejného.


Hřeben pistole

Proč musí všechny hřebeny vypadat stejně? Nebyla by větší legrace, kdyby vypadaly nějak jinak? Určitě by to větší legrace byla! Proto Vám také nabízíme hřeben ve tvaru pistole. Nejen že česání s tímto hřebenem bude zábavnější, ale navíc to bude vypadat, že si u spánku držíte opravdovou pistoli :-)


Zapalovač náboj a zapalovač rtěnkazapalovač náboj

Chcete mít zapalovač, který bude každý obdivovat? Chcete, aby váš zapalovač nebyl nudný? Tak přesně pro vás máme v nabídce zapalovač, který vypadá naprosto přesně jako náboj anebo rtěnka. Zapalovač tak lehce vyberete pro muže i pro ženu.

 

Dále na Vás v této kategorii čekají vtipné dárky v podobě pytlíku smíchu, magického ohně anebo žhavícího zapalovače ve tvaru revolveru.

 

 

PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNÝ NÁKUP

Váš tým AZ-Dárky.cz