Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo         

Repelentní náramky

Asi nikdo si neoblíbí bzukot komářích křídel a nikdo nebude nadšen ze svědících štípanců. Komáři prostě nepatří do představ o krásném létě, pěkné procházce, nebo o skvělé párty s přáteli. Přestože jsou však neoblíbení, evidentně si z toho nic nedělají a neustále nám pijou krev! Kvůli nim mlátíme sami sebe, natíráme se repelentními krémy, a pokud nějaké místo vynecháme, hned se tam uvelebí komár. Známe to všichni, komáři jsou zlo! Co bychom za to dali, abychom měli od nich alespoň na chvíli pokoj!?

Náš eshop má pro Vás řešení! Repelentní náramky odolají každému náletu krvechtivých komárů! Bezpečně fungují po 10 dní. Jejich velikost se dá nastavit a díky našemu velkému výběru barev, si u nás vybere opravdu každý. Neváhejte a dopřejte sobě, nebo svým blízkým klidné prožití dovolené bez nepříjemného bzučení a svědivých štípanců. Kupte si u nás Repelentní náramek za skvělou cenu a velmi nízké poštovné jen 49Kč!

Repelentní náramky proti komárům v obale

 

Vlastnosti náramku

Efektivně působí především proti komárů a ovádům.

Účinná látka: Citronelový olej

Náramek je vyroben z textilie (70% mikrovlákno)

Účinnost: 10 dní

Hmotnost: 3g

Šířka: 1,8 cm

Délka: 25 cm (Náramek je nastavitelný)

 

Citronelový olej

Jedná se o známou repelentní látku, která je požívána v mnoha produktech určených k odpuzování hmyzu. Olej je extrahován ze dvou speciální druhů citronelové trávy. Stejně jako stonky této trávy, tak i olej má příjemnou citrónovou vůni. Podle toho jsou i naše repelentní náramky lehce aromatické.

 

Používání náramku

Náramek vyjmeme z obalu a nasadíme na zápěstí nebo kotník (náramek je netoxický a šetrný k pokožce). V případě potřeby jej můžeme také zavěsit nad kočárek pro ochranu Vašich ratolestí.

Náramek funguje okamžitě a od vytažení z obalu účinně odpuzuje komáry a ovády.

Výrobce udává účinnost náramku po vytažení z obalu 10 dní (přičemž každý den účinnost trochu klesá). Předpokládaná účinnost náramku je zobrazena v následujícím grafu.

Graf účinnosti repelentních náramků

Pokud náramek vrátíte vždy po použití zpět do obalu a vzduchotěsně uzavřete (obal výrobku je k tomu speciálně uzpůsoben), můžete dobu jeho účinnosti prodloužit.

 

Bezpečnostní opatření

Náramek je netoxický a šetrný k pokožce.

Pokud však máte citlivější kůži a objevilo by se podráždění pokožky, přestaňte náramek nosit na holé kůži a podrážděnou část omyjte mýdlovou vodou.

Účinnost náramku může být snížena při používání parfémů.

 

PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNÝ NÁKUP

Váš tým AZ-Dárky.cz