Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo         

Rozšíření sortimentu originálními dárky

Další originální dárky pro Vás a Vaše blízké

Dnešním dnem jsme zařadili jeden zcela nový originální dárek, další jsme obměnili a o jeden produkt jsme rozšířili naši nabídku kvetoucích čajů. V tomto trendu budeme i nadále pokračovat a již zanedlouho pro Vás naskladníme další dva zcela nové originální dárky, které rozšíří řadu našich dárků zase o něco více a rozšiřujeme také nabídku létajících lampionů. A co se tedy dělo dnes?

Tajný zásobník peněztajný zásobník peněz

Do prodeje jsme zařadili originální dárek s názvem Tajný zásobník peněz. Nejedná se o nějaký nový výmysl – každého již jistě napadlo, že by bylo vhodné při cestování bezpečně uschovat menší finanční obnos jako rezervu pro všechny případy. Nicméně provedení tohoto zásobníku je praktické a peníze jsou chráněny před jakýmikoli povětrnostními vlivy a i kdybyste se s tímto zásobníkem vykoupali, tak budou Vaše peníze v bezpečí. Hlavně pro lidi, kteří hodně cestují, je tajný zásobník peněz velice vhodným dárkem, který jistě uvítají s nadšením.

Nově naskladněná perla přání

Znovu jsme naskladnili vperla přáníelice oblíbený a originální dárek - Perlu přání. Nicméně došlo u tohoto produktu k drobné změně, která ovšem není závažná a doufáme, že se Vám bude i líbit. Změna se týká pouze balení Perly přání, které má nově bílou barvu a obsahuje na přední straně dvě krásné růže. Jinak je produkt naprosto stejný, jako byl před tím a věříme, že jako dárek udělá Vašim blízkým radost.

Rozšíření sortimentu

Nově jsme do prodeje zařadili dárkovou sadu kvetoucích čajů z řady Art Collection. Kvalita kvetoucích čajů z této řady je na stejně vysoké úrovní jako naše další čaje v nabídce. Nicméně dárkové balení má velmi elegantní desing a kvetoucí čaje, kterékvetoucí čaj dárková sada art collection obsahuje, mají nádherné květy. Z našeho pohledu se jedná o nejhezčí čajové květy na českém trhu, což byl jeden z důvodů, proč jsme pro Vás touto dárkovou sadou rozšířili naši nabídku kvetoucích čajů.

 

PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNÝ NÁKUP

Váš tým AZ-Dárky.cz