Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo         

SLEDOVÁNÍ ZÁSILKY

Všechny naše zásilky je možné sledovat a můžete se tak podívat, kde se vaše zásilka právě nachází. K tomu abyste zásilku mohli sledovat, potřebujete její číslo a to vám vždy zasíláme v emailu, kterým potvrzujeme odeslání zásilky. Vše je nastaveno tak, abyste na číslo zásilky v emailu pouze klikli a byli přesměrováni na stránku s informacemi o vaší zásilce. Pro všechny případy zde ale uvádíme také návod, jak zásilku vyhledat jen podle čísla zásilky.


Vyhledat zásilku zaslanou Českou poštou

https://www.postaonline.cz/trackandtrace

Na této adrese vložíte číslo zásilky (je třeba vložit celé číslo i s písmeny – příklad: DR1234567891X). Kliknete na: Vyhledat a na stránce se vám objeví informace o zásilce.


Vyhledat zásilku zaslanou pomocí Zásilkovny a DPD

https://www.zasilkovna.cz/vyhledavani

Na této adrese zadáte číslo zásilky a kliknete na: Hledat. Následně se vám ukáží informace o zásilce i o její současné pozici.

 

V případě, že jste neobdrželi číslo zásilky nebo vám nepřišel ani email s oznámením, že jsme vaši zásilku odeslali. Můžete nás samozřejmě kontaktovat nejlépe na email: info@az-darky.cz

 

PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNÝ NÁKUP ORIGINÁLNÍCH DÁRKŮ

Tým AZ-Dárky.cz