Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo         

Tavící originální dárky

Co to jsou tavící originální dárky? Jedná se o dárky, u kterých můžeme sledovat záměrné nebo i ne příliš vyžadované tání a roztavování. Samozřejmě se nejedná o oficiální název ale pro netradiční dárky, které jsme právě naskladnili se jistě hodí. Nově jsme totiž do sortimentu zařadili Romantické fondue a Ledové panáky. Přičemž Romantické fondue roztavuje čokoládu a Ledové panáky vlastně tají sami od sebe, jakmile je vyndáte z mrazáku – ale nebojte se, několik půlek si s těmito netradičními panáky jistě stihnete dát!


Romantické fondue

Romantické fondueMlsat roztavenou čokoládu, kterou můžete nabírat sladkým a šťavnatým ovocem není činnost, kterou by jen tak někdo odmítl. Namáčení ovoce do čokolády je prostě příjemný zážitek, a pokud tento okamžik sdílíte s někým, na kom Vám záleží, jedná se o potěšení dvojnásobné. Romantické fondue je sada pro čokoládové fondue určené přesně pro tento případ a patří tak bezesporu k velmi originálním dárkům z lásky. Romantické fondue udělá radost každému, kdo má rád čokoládu, ovoce a příjemně strávené chvilky se svou drahou polovičkou.


Ledové panákyLedové panáky

Ledové panáky patří mezi ty nejoriginálnější vychytávky v naší nabídce. Celý princip ledových panáků je velmi jednoduchý ale efekt, který vyvolají, je opravdu velký. Samozřejmě nedodáváme přímo hotové ledové panáky, ale dodáváme kvalitní silikonovou formu pro jejich výrobu. Tuto formu stačí naplnit vodou a dát do mrazáku. Za pár hodin budete mít čtyři ledové panáky a tímto způsobem si jich můžete udělat mnohem více. Takže pokud chcete uspořádat akci nebo párty, na kterou se nezapomíná, je tato forma na ledové panáky přesně pro Vás! Nejen že budete pít pití luxusně vychlazené – ale v souladu s nadpisem Vám odpadne nutnost panáky umívat. Po použití je jen hodíte do dřezu a počkáte :-)

 

 

PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNÝ NÁKUP

Váš tým AZ-Dárky.cz