Tip jak na zapomenutý dárek na Valentýna

Tak jako každý rok, i letos jsme pro vás nachystali dárky k valentýnu, abyste tento svátek zamilovaných mohli náležitě oslavit. Spousta z vás naší nabídky a služeb také využila, což nás velice těší. Doufáme, že dárky u nás nakoupené udělají vašim drahým polovičkám radost a pomohou upevnit váš láskyplný vztah.

Pokud jste náhodou na Valentýna zapomněli a chtěli byste to napravit, stačí udělat objednávku ještě v tento víkend (14.2 – 15.2.2015) a už v úterý můžete mít dárek u sebe. Jak se říká lepší pozdě než nikdy. Navíc má nakupování na internetu jednu výhodu, která se dá v takovýchto situacích využít. V našem eshopu sice zasíláme objednávky okamžitě a nabízíme zaslání zboží do druhého dne, nicméně spousta jiných eshopů to časově moc neřeší a na zboží se tak musí někdy čekat i déle. A právě toho můžete využít. Jednoduše řeknete: „Já jsem ti ten dárek objednal, ale oni ho ještě nedodali. Když jsem to urgoval, tak říkali, že dorazí v úterý.“
Jedná se sice o lehkou lež a je také pravda, že to pro nás není zrovna výhodná reklama, ale svůj účel to splní. Vaše drahá polovička bude ráda, že jste na ní nezapomněli a za všechno vlastně bude moci ten eshop s dárky, který je tak pomalý.

Vymluvit se na eshop je prostě skvělá varianta, která vám umožní prožít krásného Valentýna i bez originálního dárku z lásky.

Pokud si s dárky z lásky stále nevíte rady, určitě se podívejte na naší nabídku: Dárky z lásky nebo Dárky k Valentýnu

Pro všechny případy se můžete i zde podívat na originální dárky k Valentýnu, které v tomto roce letí.


PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNÝ NÁKUP ORIGINÁLNÍCH DÁRKŮ

Váš tým AZ-Dárky.cz