Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo         

Tipy na levné originální dárky

Vždy když nakupujeme dárky, chceme, aby se obdarovaným líbily a udělaly jim radost. Bohužel se ale občas stává, že v peněžence není tolik peněz, kolik bychom potřebovali. V takových případech, by bylo jistě skvělé, kdyby bylo možné nakoupit pěkné originální dárky i za velmi nízkou cenu. A díky našemu eshopu AZ-Dárky je to možné.

Spousta našich dárků se cenově pohybuje v řádu stokorun, a pokud i to je pro vás hodně, najdete u nás originální dárky za desítky korun. Velkou výhodou našich levných dárků je navíc jejich vysoká kvalita. Naší filozofií totiž není hledání a nabízení nekvalitních a levných věcí. My se zaměřujeme na specifický výběr kvalitních a levných věcí, které je možné použít jako pěkný dárek nejlépe pro jakoukoli příležitost.

Abychom vám výběr levných dárků ulehčili, vybrali jsme pro vás několik dárků, které si můžete rovnou zakoupit, nebo vám mohou posloužit jako inspirace.

Lampiony štěstí

Jako velmi vděčný dárek, kterým potěšíte snad úplně každého a při jakékoli příležitosti jsou bezpochyby lampiony štěstí. Jeden takový lampion doslova za pár korun, dokáže vytvořit nezapomenutelnou vzpomínku na jakoukoli oslavu nebo setkání. A co teprve, když koupíte lampionů několik!? Můžete ušetřit díky množstevní slevě a zážitek při hromadném vypouštění se s každým lampionem umocňuje. Navíc se nákup většího počtu lampionů vyplatí i z hlediska dopravného. Když totiž platbu za dopravu rozpočítáte na počet lampionů, vyjde vás to finančně mnohem lépe. A aby toho nebylo málo, tak s nákupem většího počtu lampionů získáte velmi pěkné dárky i pro další použítí a pro jiné příležitosti. Samozřejmě za předpokladu, že je všechny nerozdáte na první oslavě, což nemusí být zrovna špatný nápad.

Hlavolamy

V naší nabídce naleznete také hlavolamy, které se díky své ceně velmi snadno vlezou do kategorie levných dárků. Nejedná se sice o dárek, který by ocenil úplně každý, jako třeba lampion štěstí, ale na druhou stranu se jedná o specifický dárek určený pro specifické lidi. Pokud se tedy trefíte do vkusu daného člověka, uděláte mu velkou radost. Nabízíme kovové hlavolamy různé obtížnosti a tak můžete vybrat hlavolam pro dítě i pro dospělého. Navíc máme široký sortiment hlavolamů a vybere si tak určitě každý.

Mimo výše zmíněné levné dárky nabízíme i další dárky za co možná nejnižší cenu, abyste mohli udělat radost i více, než jedním dárkem. Níže naleznete dárky, které stojí jen pár desítek korun a přesto udělají radost k nezaplacení.

Řadit podle 
Výrobce 

Běžná cena 99 Kč

Cena produktu 49 Kč

img


Běžná cena 169 Kč

Cena produktu 99 Kč

img


Běžná cena 125 Kč

Cena produktu 89 KčBěžná cena 119 Kč

Cena produktu 98 KčBěžná cena 95 Kč

Cena produktu 79 KčBěžná cena 69 Kč

Cena produktu 69 KčBěžná cena 99 Kč

Cena produktu 48 Kč

img


Běžná cena 180 Kč

Cena produktu 95 Kč

img


Běžná cena 99 Kč

Cena produktu 39 Kč

img


Běžná cena 49 Kč

Cena produktu 35 Kč

img


Běžná cena 49 Kč

Cena produktu 35 KčBěžná cena 89 Kč

Cena produktu 58 Kč
Cena produktu 59 Kč
Cena produktu 59 Kč
Cena produktu 59 Kč


PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNÝ NÁKUP ORIGINÁLNÍCH DÁRKŮ

Váš tým AZ-Dárky.cz