Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo         

VŠE O NÁKUPU

VŠE O NÁKUPU ORIGINÁLNÍCH DÁRKŮ V ESHOPU AZ-DÁRKY

Nakupování v eshopech sebou nese jisté dotazy a závazky, které si plně uvědomujeme a našim zákazníkům v tomto směru vycházíme maximálně vstříc. Na této stránce naleznete odpovědi, návody a postupy pro veškeré situace, které mohou v souvislosti nákupem nastat. Pokud zde nenaleznete, co hledáte, nebo si nejste s něčím jistí, pak neváhejte a kontaktujte nás nejlépe emailem: info@az-darky.cz


PROČ NAKUPOVAT PRÁVĚ U NÁS?

Rozhodujete se, zda si vyberete dárky právě z našeho eshopu a nejste si jistí? Chcete vědět, jaké výhody plynou z nákupu v našem eshopu? Pak je tato sekce určena právě pro vás! Jsme sice malý ale plně profesionální eshop, který si váží svých zákazníků a nabízí vysoce kvalitní služby a s nákupem spojené výhody. Podívejte se proč nakupovat právě u nás.


 

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Zajímá vás, jakým způsobem funguje náš eshop? Máte dotaz k nákupu? Zpracovali jsme pro vás nejčastější dotazy, abychom vám poskytli rychle kvalitní informace. Zde tedy naleznete odpovědi na otázky, které většinou zajímají zákazníky našeho dárkového eshopu. Jinak nás samozřejmě můžete kontaktovat na emailu info@az-darky.cz, kde vám na vše rádi odpovíme.


 

RECENZE ESHOPU AZ-DÁRKY

Nákup přes internet sebou může nést určitá rizika a to zejména v případě, že nakupujete u neznámého nebo nespolehlivého prodejce. To ale není náš případ! Na trhu jsme od roku 2011 a recenze na náš eshop si můžete v klidu přečíst právě v této sekci. My našim zákazníkům vždy vycházíme vstříc!

 

 

 

JAK NAKUPOVAT V ESHOPU AZ-DÁRKY?

Nakupujete v internetovém obchodě poprvé, nebo vám není něco jasné? Dostali jste slevový kupón a nevíte jak jej uplatnit? Zpracovali jsme pro vás návod, jak u nás nakoupit krok za krokem, takže pokud vám není něco jasné, zde naleznete podrobný postup k nákupu. Nakupování na internetu není nic složitého a u nás je to obzlášt jednoduché, rychlé a pohodlné.

 

 

AFFILIATE

Máte vlastní webové stránky a chcete na nich slušně vydělávat? Náš provizní systém vám s tím pomůže! Vložte na svůj web odkaz na naše stránky a můžete začít vydělávat! Chcete vědět, jak to funguje? Zde jsme pro vás připravili podrobný návod.


 

SLEDOVÁNÍ ZÁSILKY

Vždy je dobré vědět, kde se zásilka (kterou jste si objednali) nachází. K tomu také slouží funkce, která u všech našich zásilek umožňuje jejich sledování. Navíc máme vše nastaveno velice intuitivně, takže sledování zásilky je u nás na jeden klik v emailu. Ale pro všechny případy zde uvádíme také návod, jak jednotlivé zásilky sledovat.

 

 

FAKTURA ZA NÁKUP

Při každém nákupu vystavujeme kupujícímu samozřejmě fakturu - tedy doklad o koupi a zaplacení zboží. Fakturu zasíláme zákazníkům emailem. Bližší informace o vystavení faktury a následnému odeslání se dozvíte v této sekci.

 

 

REKLAMAČNÍ ŘÁD

Objevila se vám na zakoupeném zboží vada? Něco se vám pokazilo? Přestože prodáváme pouze kvalitní a ověřené produkty, může se výjimečně stát, že se něco pokazí. Jak v takovém případě ideálně postupovat se dočtete v této sekci.


 

VVRÁCENÍ ZAKOUPENÉHO ZBOŽÍ

Zboží zakoupené v našem eshopu AZ-Dárky můžete samozřejmě vrátit do 14-ti dnů bez udání důvodu. V případě, že se zboží rozhodnete vrátit, můžete postupovat podle následujících instrukcí tak, abychom celou záležitost mohli vyřídit co nejdříve.

 

 

 

PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNÝ NÁKUP ORIGINÁLNÍCH DÁRKŮ

Tým AZ-Dárky.cz