Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo         

VŠE O NÁKUPU » Vrácení zboží

Vrácení zboží

Všichni naši zákazníci mají zákonem garantovanou možnost odstoupit od smlouvy a to do 14-ti dnů.  Lhůta čtrnácti dnů začíná běžet dnem, kdy zákazník zboží fyzicky obdrží.

Pokud jste tedy od nás obdrželi zboží, které se vám z nějakého důvodu nezamlouvá, můžete jej vrátit.

Jak vrátit zboží ve 14-ti denní lhůtě?

Zákon dostatečně neupravuje, jakým způsobem máte zboží vrátit a je to tedy pouze a zcela na vás. Následující řádky jsou pouze doporučení pro to, aby byla vaše žádost vyřízena co nejrychleji k vaší úplné spokojenosti.

1) Jakmile obdržíte zásilku, rozbalte ji co nejopatrněji, abyste mohli krabici a obalové materiály použít v případě, že byste chtěli zboží vrátit. Ušetříte tak peníze i starosti se sháněním obalových materiálů.

2) Jakmile zboží rozbalíte, prohlédněte si jej a pokud je to možné, rozbalte jej opatrně bez porušení obalu.

3) Pokud se zbožím nejste spokojeni, bezodkladně jej vraťte do původního obalu a zabalte do obalových materiálů tak, jak vám bylo doručeno (původní adresní štítek přelepte nebo sloupněte). Pokud jste již obalové materiály vyhodili, zabalte zboží tak, aby se při přepravě zpět k nám nepoškodilo.

4) Vyplňte formulář pro vrácení zboží a zašlete jej na email: info@az-darky.cz (nejpozději do 14-ti dnů od obdržení zboží) Formulář vám byl zaslán jako příloha emailu. Navíc naleznete formulář i s instrukcemi pro vyplnění zde: formulář pro vrácení zboží

5) Na zabalenou zásilku (do pravého dolního roku) napište dodací adresu:

Petr Muladi
AZ-Dárky.cz
Pekárenská 2
Praha 4
14100

6) Do horního levého rohu napište svou adresu a přeškrtněte ji.

7) Zásilku zašlete co nejdříve poštou – doporučeným balíkem (v případě většího nebo dražšího zboží využijte Cenný balík). V obou případech je nutné vyplnit na poště podací lístek.

8) Jakmile zásilku odešlete, napište nám email s informací, že jste zásilku odeslali. K emailu připojte fakturu za zboží a odešlete jej na adresu: info@az-darky.cz . Pokud do emailu napíšete číslo zásilky, které najdete na podacím lístku (bude začínat písmeny BA nebo BB) urychlíte tak vyzvednutí zásilky a vyřízení celé záležitosti.


Přestože můžete vrátit zboží bez udání důvodu, budeme rádi, pokud důvod uvedete. Pomůžete tím nám i dalším zákazníkům.

8) Obratem vás budeme informovat, že s přijetím zboží počítáme.

9) Jakmile zboží obdržíme a zkontrolujeme, budeme vás bezodkladně informovat o následujícím postupu.

 

Upřesňující informace k vrácení zboží ve 14-ti denní lhůtě naleznete v článku 5 Obchodních podmínek pro eshop AZ-Dárky.cz. V případě jakýchkoli dotazů nebo nejasností nám napište na email: info@az-darky.cz