Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo         

Zábavné originální dárky

Léto je již v plném proudu a my pro vás máme dvě novinky v podobě zábavných originálních dárků. První dárek jistě v letních měsících využijete, protože vám poskytne efektivní ochranu před horkým sluncem a druhý dárek ocení všichni, kdo pracují na počítačích.

Deštník na hlavu

Naprosto výstižný název jasně prozrazuje, o jaký originální dárek se jedná. Deštník na hlavu je pomůcka proti dešti i slunci, kterou ocení především veselé povahy.

deštník na hlavu


Tento deštník připevníte na hlavu pomocí gumové čelenky a hned máte hlavu v suchu nebo ve stínu, aniž by se vám zapařovala hlava. Navíc máte volné ruce, což je výhoda oproti klasickému deštníku, který musíte vždy jednou rukou držet. Deštník na hlavu je vynikající dárek, se kterým bude každý vždy středem pozornosti.

Silikonová klávesnice

Již delší dobu jsme se rozhodovali o tom, zda zařadit či nezařadit silikonovou klávesnici mezi naše originální dárky. Výhody silikonové klávesnice jsou totiž zřejmé na první pohled. Klávesnice odolává špíně i tekutinám, lze ji jednoduše vyčistit, můžete jí srolovat a nemusíte se bát, že by se mohla během přenášení poškodit. Navíc jsou silikonové klávesnice potichu, i když na ní začne psát dáma s dvoucentimetrovými nehty.

silikonová klávesnice

Pořád nám ale u silikonové klávesnice něco chybělo. Většina takových klávesnic je sice praktická, ale není zábavná! Naštěstí jsme ale našli naprosto skvělou silikonovou klávesnici, která splňuje všechny náležitosti silikonových klávesnic a zároveň je skutečně velmi zábavná. Začněte také psát na odolné klávesnici, se kterou není nuda!